Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
Eto ako te bas zanima gledam Norveski Telenor sa Swe kanalima, Telemach i Net tv plus. A ti te svoje servere okaci macku o rep sve i jedan.
Pozdrav dux4.ts
Автоматски споено мислење:

Jebemti misa evo novog kralja zivio kralj elmo hahahah
Nemoj mene u te vode ja nikada nisam nikome pisao ovdje "IMAS PM" i kurcio se da nekome saljem liste.
Sad cu jos vise da ih saljem vama u inat.A kralja nikada nisam glumio niti cu.
Автоматски споено мислење:

ja trazio od @elmu986 a ne posla nista
Gdje si trazio ? Ja nisam dobio tvoju poruku poslao sam svima pa bih i tebi.
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Jbg imaš u google.. Pa ćes vidjeti na sta sam mislio.. Zao mi da neznaš... Haha. To trebaš imar prirodnu inteligenciju, malo razmislit i shvatit na sta sam mislio kad sam rekao ts liste.. Pa nemogu ti doslovno i strućno sve pisati da bi ti shvatio.. Pitaj nekog na pm ako neznas...
Автоматски споено мислење:

Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
Ima ih vise, macova imam/o, to nije problem.. Problem je sto su beskorisni, tipa SellingTeam.. :) A ne mislim da su najbolji, samo da jos nisam uspeo u STB da ga pokrenem. Pff
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
E vidis nije mogao kad sam pokusavao, ima nekih 2-3 meseca, od tad nisam :D Sad cu te udavim na Skajpu, vuci dupe tamo
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ne, višekoneciske sam podijelio i na ovom forumu nekima.. Rekao sam alate i skripte da neću poslati.. A najbitnije je znanje..
oK , tvoje pravo ...samo jedno pitanje... to što si naučio i znaš si isključivo sam bez ičije pomoći naučio ili?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
oK , tvoje pravo ...samo jedno pitanje... to što si naučio i znaš si isključivo sam bez ičije pomoći naučio ili?
iskreno i jesam sam.. nešto mi je international (zokiniko) pomogao u poćetku ali to je bilo više neko navođenje ali to je bilo prije 4 godine.. većinu sam sam. ćitajuči forume isprobavajući..
jbg dok netko pita npr sta pokaze wotweb kad nađe dream ja bi ćekao da netko objavi dream i taj isti skenirao pa bi sam vidio sta pokaze.. i tako brdo stvari..
dok netko piše da mu netko pošalje combo ja sam sam skidao imena i prezimena iz albanskog i hrvatskog imenika.. pa stalker_portali da ti neprićam... ali tako bolje shvatiš kad većinu sam skuziš..
od ovog daj listu daj combo daj skener nikad ništa...
dobro ima ovih starijih clanova kojima se neda skenirati ali njima vjeruj mi uvjek dam na pm i nisam jedini..
ali nemam uopće namjeru da se dokazujem ovdje.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
iskreno i jesam sam.. nešto mi je international (zokiniko) pomogao u poćetku ali to je bilo više neko navođenje ali to je bilo prije 4 godine.. većinu sam sam. ćitajuči forume isprobavajući..
jbg dok netko pita npr sta pokaze wotweb kad nađe dream ja bi ćekao da netko objavi dream i taj isti skenirao pa bi sam vidio sta pokaze.. i tako brdo stvari..
dok netko piše da mu netko pošalje combo ja sam sam skidao imena i prezimena iz albanskog i hrvatskog imenika.. pa stalker_portali da ti neprićam... ali tako bolje shvatiš kad većinu sam skuziš..
od ovog daj listu daj combo daj skener nikad ništa...
dobro ima ovih starijih clanova kojima se neda skenirati ali njima vjeruj mi uvjek dam na pm i nisam jedini..
ali nemam uopće namjeru da se dokazujem ovdje.
Druze, krao si znanje znaci citajuci ..eto , sam si priznao... da ga drugi nisu pisali i iznosili po forumima škrto ga držeći samo za sebe marjanovo bi skontao, to je filozofija cijele priče. ;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
da ali nije mi nitko crtao. sam sam skontavao..
dok ovdje neki napadaju šotu kad postavi sliku, ja sam iz pojedinih slika dosta skuzio..
prvo bi je povećao i pogledao svaku sitnicu. i mogu ti reći da nekad slika govori stvarno 1000 rijeći

koji si ti nik imao ranije
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja nesto malo znam (nisam se trudio da ucim, a slabo mi je ko sta rekao) gledam Eon TV,(kablovsku) satelitsku (ponesto) i IPTV (pomalo) !
Od IPTV-a gledam par lista u VLC-u: twobrotherss, radiokafic, diogen, x-bosna, vipmediagroup .... isl.
Mac liste (ne zna im se broja) gledam u stalker playeru !
Ali, uglavnom gledam drimove raznih zemalja ! ;) :) :D
C linije pronalazim sam, drimove pronalazim sam, pa ako cemo istinu i liste pronalazim sam (al' na svoj nacin) ! :LOL: :P
Klasicno skeniranje, combo i ta sranja, nikad se nisam trudio da naucim ! ;)
I, sto je najvaznije ne zavisim ni od koga !
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
da ali nije mi nitko crtao. sam sam skontavao..
dok ovdje neki napadaju šotu kad postavi sliku, ja sam iz pojedinih slika dosta skuzio..
prvo bi je povećao i pogledao svaku sitnicu. i mogu ti reći da nekad slika govori stvarno 1000 rijeći

koji si ti nik imao ranije
Ma ja cijenim to kad isčitaš i naučiš , i sam sam pročitao pitaj Boga koliko i član sam na barem 30-40 raznih svjetskih foruma na ovu temu , ali ti kažem opet da bi bilo ko, bilo šta naučio neko je morao prije toga ostaviti zapis o tome negdje ...bilo da je zapis u slici , tekstu , tutorijalu , nebitno ..valjda je to barem jasno.

Slažem se da ne treba servirati na tacni nikom , pogotovo ako vidis da osoba nema volje ni za čim, a istovremeno je halapljiva i prozdrljiva da proguta baš sve, ali pomoći moraš ako te se upita ...pa ako nemaš vremena danas, onda sutra , prekosutra ...to je ljudski čovječe.

A ne , ja tebi poslao tako jednostavno poruku, tako jednostavno pitanje da li nalazis necim osim wotwebom port i ti ne odgovoris .. ne znam , ali ja to ne mogu shvatiti jednostavno.

Na stotine sam poruka dobio od kraja novembra kad sam se ponovo tu registrovao , na svaku sam odgovorio, ako ne danas , onda sutra , prekosutra ili za 5 dana ..jedino ako mi je neka promakla kad sam slao ona uputstva jer sam tad bio bas prezatrpan porukama.

Kupovao sam ljudima tu skenere od ZugZanga koji bi me zamolili , preko paxfula mijenjao eure za bitcoine ,placao svojim parama pa onda cekao da mi oni plate , znao ostavit po pola dana da to odradim pa šta sad ..tu smo valjda da se pomažemo , ako imam samo ja listu i samo je ja gledam pa popišam se na nju odmah !

Nisam se mogao sjetiti kad sam se vratio na kajganu koji sam nick imao prije tu pa sam se ponovo registrovao , a na SF sam imao isti ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom