Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Sad je lakse nac listu sa vise konekcija nego obicnu sa 1 konekcijom a da nije mac.A legalna iptv je najbolja ,dobra cuga i dobre pice ovo gubljenje vremena.Nekoliko milijona ljudi a ovdje nekolicina cijele dane visi i cita ko sta napise pa se zapitajmo dal je to bolest ili starost pa se nemoze kod zene pa se trazi utjeha u kompu hhahahah
bas tako..bas....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
malopre sam na jednom stranom forumu, pronasao 5 visekonekcijskih lista, (2 imaju nase kanale) bas me interesuje dokle ce trajati ;)
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Tu si u pravo ja bih vise cijenio da sad neko postavi bitku sa 1 konekcijom a da nije vezan user za mac,sve oko maca sad,ajmo 1 konekcija nova, dunav,gradina,dva brata a da nije mac.Lako je nac mac aj ovo drugo.
i ovo drugo nije tesko, recimo tu je odlican shabazov skener ... a sta se plejera tice, sf je daleko ispred shabaza ...
 
Член од
7 март 2020
Мислења
8
Поени од реакции
1
na čemu bi gledao, imaš li neki ANDROID UREDJAJ, smart tv, aND. BOX, IMAŠ LI "JAČI" pC, JESI LI U WINDOVSU NAMESTIO STALKER PLAYER šAHBAZ 3.0, NA .M3U LISTE ZA SADA ZABORAVI, NAPIŠI TU I DOBIT ĆEŠ ADEKVATNE LISTE I INSTRUKCIJE ZA GLEDANJE, OD BILO KOGA.I zvinjenje oetao mi caps, a mrzilo me popravljti
Pa evo gledam na mobitelu, a pitam se da li može kako da radi imam resiver amiko wifi mira hd, ima stalker iptv ali stavim adresu i samo prikuplja informacije i ništa od kanala nema.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Posto vidim da se danas raspravljalo opet o playerima mislim da bi SF VIP trebao izbaciti nesto premijerno i originalno posto se osporava da je veliko pitanje da li bi SF vip player ugledao svjetlo dana da nije objavljen Sahbaz. Ta konstatacija je svakako opravdana i niko je ne moze osporiti.
Pa evo predlazem posto znam da imaju skripte za token neka ih objave javno ili podijele privatno u inboxe ljudima pa nek budu prvi u tome. :)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
To se nece docekati dok neko drugi, citaj Sahbaz ne objavi nesto slicno pa ce onda oni po obicaju "za sve ljude" izbace isto to i da "rade na tome da bude jos bolje". Malo ce da "šminkaju" a naivcine ce da nasednu na price kako "nisu hteli nista da izbacuju pre testiranja". Doduše, meni licno i ne treba, ne koristim ni taj plejer al eto kad pricamo vec..

I naravno pobogu da ni plejer ne bi izbacili da nije onaj izbacio, i sami su rekli da su ga imali "ali testirali"...

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Posto vidim da se danas raspravljalo opet o playerima mislim da bi SF VIP trebao izbaciti nesto premijerno i originalno posto se osporava da je veliko pitanje da li bi SF vip player ugledao svjetlo dana da nije objavljen Sahbaz. Ta konstatacija je svakako opravdana i niko je ne moze osporiti.
Pa evo predlazem posto znam da imaju skripte za token neka ih objave javno ili podijele privatno u inboxe ljudima pa nek budu prvi u tome. :)
Ja je dobio prije 4 mjeseca i ovdje pohvalio...
Автоматски споено мислење:

Sad je lakse nac listu sa vise konekcija nego obicnu sa 1 konekcijom a da nije mac.A legalna iptv je najbolja ,dobra cuga i dobre pice ovo gubljenje vremena.Nekoliko milijona ljudi a ovdje nekolicina cijele dane visi i cita ko sta napise pa se zapitajmo dal je to bolest ili starost pa se nemoze kod zene pa se trazi utjeha u kompu hhahahah
Koja ti treba da nije vezana mac.. I da je jednA konelcija?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
dijelim ex yu liste sa vise konekcija
Автоматски споено мислење:

dijelim scenere i komande koje vade sve usere
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom