Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 март 2018
Мислења
35
Поени од реакции
44
ima i oni koji bih bili zahvalni dio neba za alat ali izgleda da su to samo zelje nas koji neznamo kako doci do liste.ali sta je tu je.lijep pozdrav svima
Автоматски споено мислење:

bravo,hvala ti ipak na obecanju,kada si obecao rekao si da svi koji zatraze u pp da ces dati.kao sto je i tebi neko dao.lijep pozdrav
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Imam ja metodologiju po kojoj šaljem , isčitam mu par postova i umanjim značajno vjerovatnoću pogreške :D
Ovima što nemaju postova već samo špijuniraju ni jednom neću poslati :D
Tvoja je stvar kome ćeš šta dati.
Samo skontaj koliko toga je izašlo javno, a dato je u povjerenju. :tapp:
 
Член од
22 март 2014
Мислења
96
Поени од реакции
30
Imam ja metodologiju po kojoj šaljem , isčitam mu par postova i umanjim značajno vjerovatnoću pogreške :D
Ovima što nemaju postova već samo špijuniraju ni jednom neću poslati :D
Zemljak ja nisam spijun, posalji to upustvo da nesto naucim i samostalno dodjem do liste
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Tvoja je stvar kome ćeš šta dati.
Samo skontaj koliko toga je izašlo javno, a dato je u povjerenju. :tapp:
Nema potrebe za paranojom druže , mozda se sjecas i sam jer sam vidio da si odavno na SF forumu da je D3n1s jedne prilike prije 7-8 godina na SerbianForumu rekao , parafraziram:

IPTV je budućnost i ništa ga ne može zaustaviti i bit će sve više i više mogućnosti za gledanje...

neka mi bilo ko kaže da je nešto bilo kada, u bilo kojem trenutku u prošlosti imao bolje, kvantitetnije ili bilo kako kvalitetnije nego ima sada?

Na kraju krajeva par Balkanaca nikako ne može s...t desetine , možda i stotine hiljada servera koliko ih ima širom svijeta.

Sinoć gledam neko piše kako mu trokira liga prvaka , ja gledam u tom momentu na turskom serveru na kojem je ex yu lista kanala nista lošija nego na ovim napuhanim poput Bitke itd , i pored 80.000.000 Turaka širom svijeta server i lista sa jednom konekcijom radi savršeno bez da ijednom zatrokira u toku utakmice .

Imaš turske IPTV forume koji imaju po 50.000 članova aktivnih pa sve to funkcionira opet super i ne vidim čak da ti turski serveri uvode neke zaštite poput ovih naših gazda koji su primorani jer je čitav balkan legao na par servera... .. biga
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Created: 18.02.2020 01:15:04 Test: 1 Expires: 19.02.2020 13:15:04 Active Connections: 1 Maximum Connections: 30
Автоматски споено мислење:

Nema potrebe za paranojom druže , mozda se sjecas i sam jer sam vidio da si odavno na SF forumu da je D3n1s jedne prilike prije 7-8 godina na SerbianForumu rekao , parafraziram:

IPTV je budućnost i ništa ga ne može zaustaviti i bit će sve više i više mogućnosti za gledanje...

neka mi bilo ko kaže da je nešto bilo kada, u bilo kojem trenutku u prošlosti imao bolje, kvantitetnije ili bilo kako kvalitetnije nego ima sada?

Na kraju krajeva par Balkanaca nikako ne može s...t desetine , možda i stotine hiljada servera koliko ih ima širom svijeta.

Sinoć gledam neko piše kako mu trokira liga prvaka , ja gledam u tom momentu na turskom serveru na kojem je ex yu lista kanala nista lošija nego na ovim napuhanim poput Bitke itd , i pored 80.000.000 Turaka širom svijeta server i lista sa jednom konekcijom radi savršeno bez da ijednom zatrokira u toku utakmice .

Imaš turske IPTV forume koji imaju po 50.000 članova aktivnih pa sve to funkcionira opet super i ne vidim čak da ti turski serveri uvode neke zaštite poput ovih naših gazda koji su primorani jer je čitav balkan legao na par servera... .. biga
Vjeruj da nije paranoja. Sve jednom postane javno. Sreća je pa ima ljudi koji gledaju malkice ispred ostalih i pripreme rješenja za svaki slučaj.
Slažem se da su neki strani serveri bolji od ovih naših. Isto tako razumijem ljude koji "trče" za domaćim serverima.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nema potrebe za paranojom druže , mozda se sjecas i sam jer sam vidio da si odavno na SF forumu da je D3n1s jedne prilike prije 7-8 godina na SerbianForumu rekao , parafraziram:

IPTV je budućnost i ništa ga ne može zaustaviti i bit će sve više i više mogućnosti za gledanje...

neka mi bilo ko kaže da je nešto bilo kada, u bilo kojem trenutku u prošlosti imao bolje, kvantitetnije ili bilo kako kvalitetnije nego ima sada?

Na kraju krajeva par Balkanaca nikako ne može s...t desetine , možda i stotine hiljada servera koliko ih ima širom svijeta.

Sinoć gledam neko piše kako mu trokira liga prvaka , ja gledam u tom momentu na turskom serveru na kojem je ex yu lista kanala nista lošija nego na ovim napuhanim poput Bitke itd , i pored 80.000.000 Turaka širom svijeta server i lista sa jednom konekcijom radi savršeno bez da ijednom zatrokira u toku utakmice .

Imaš turske IPTV forume koji imaju po 50.000 članova aktivnih pa sve to funkcionira opet super i ne vidim čak da ti turski serveri uvode neke zaštite poput ovih naših gazda koji su primorani jer je čitav balkan legao na par servera... .. biga
D3n1s je najveci (to sam davno rekao) a ti si izgleda blizu njega ! ;) :) :D
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
jedno pitanje za stručnjake kajganaše za nas početnike:
jesu dugotrajnije m3u liste ili liste sa mac-om, ili nema nikakve razlike?
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Nikakva razlika u pogledu trajanja.
Ne znam bas brate, i nije bas tako, recimo ja gledam na STB vec par meseci neke servere sa istom mac adresom, lik uredno produzava, o ART da me pricam. Meni je stabilniji STB od m3u, sto se rice trajanja lista, bar meni.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom