Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
На шалтер 30 и нешто годишна со нокти интересни.

Цел ден она си има работа со секаква раја, нервозна веќе и остра.

Доаѓам на ред и викам " интересни ти се ноктите " и се смешкам.

Она се насмевна кажа фала.
Со позитива сама ми го пополни барањето, и кажав фала ти, беше прекрасна. Некој приметил, па дури и комплимент и дал, денот и се разубавува за 12,3% одприлика.

На следниот после мене не му беше дрска, но верувам дека после четвртиот пак кје почне да пизди.

Пробај го некогаш, ќе ги сватиш.
Хе хе, чичко ти го знае тој штос!
Во Русија пред едно 12 години, требаше да се најдат греачи за кров и одам таму, нееста 30-35 години менаџер, со топ нокти на нозете! Јас се заблеав едно 10 секунди, кога дигнав поглед она со триста прашалници :pos:
И викам: Класс ноготки;)!!!Се насмеа , спасибо и тн, после ќејф соработка:D И попуисти и маржа за мене персонално!
Ама ова е исклучок, кој само го потврдува правилото за кое погоре дискутиравме!
Автоматски споено мислење:

Својствено на секоја жена е да кокетира, мрда со опашка и блабла....и она така преку вашето брлавење се задоволува сама себе:цицки::ljubove::pipi::jeeee:
Точно, ама нема после овој е крив оној е крив, грешно ме разбрал! И нудес е уствари само модерно мрдање со опашка! Епа дејчиња и неести, секое такво дејствие носи ризик за несфаќање на поставените граници, кои впрочем се само имагинарни!
 
Последно уредено:

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Како што е својствено и природно за секој човек :)
Што е со гифот,море администраторе? :pos:
Не е смешно тоа што го пиша членката Емилија.
Во право е.
Жената се чувствува посамоуверено и покомотно со шминката и не,тоа не е секогаш за да му се допадне на мажот,туку за да го возвиши своето себство,за да има свој внатрешен мир.
И за темава,секој може да објави какви слики/фотографии сака,а никој нема право да ги презема без дозвола.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Хе хе, чичко ти го знае тој штос!
Во Русија пред едно 12 години, требаше да се најдат греачи за кров и одам таму, нееста 30-35 години менаџер, со топ нокти на нозете! Јас се заблеав едно 10 секунди, кога дигнав поглед она со триста прашалници :pos:
И викам: Класс ноготки;)!!!Се насмеа , спасибо и тн, после ќејф соработка:D И попуисти и маржа за мене персонално!
Ама ова е исклучок, кој само го потврдува правилото за кое погоре дискутиравме!
Автоматски споено мислење:


Точно, ама нема после овој е крив оној е крив, грешно ме разбрал! И нудес е уствари само модерно мрдање со опашка! Епа дејчиња и неести, секое такво дејствие носи ризик за несфаќање на поставените граници, кои впрочем се само имагинарни!
То чичо, и филм ни направија, ај барајте торент пак да го гледаме.


 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Што е со гифот,море администраторе? :pos:
Не е смешно тоа што го пиша членката Емилија.
Во право е.
Жената се чувствува посамоуверено и покомотно со шминката и не,тоа не е секогаш за да му се допадне на мажот,туку за да го возвиши своето себство,за да има свој внатрешен мир.
И за темава,секој може да објави какви слики/фотографии сака,а никој нема право да ги презема без дозвола.
Џабе збораш, кај знај жена шо сака како жена. :ROFLMAO: Мора маж да ѝ кажи.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Џабе збораш, кај знај жена шо сака како жена. :ROFLMAO: Мора маж да ѝ кажи.
Не дека за нешто силно ми е потребен, ама ако докажеш, што жена ко жена сака, го сечам ич око не ми трепнува!
Не се занесувај на кривини, ни ти после 10 минути од пројавената желба, не знаеш што со нејзе! Повози се со кола 3-4 часа низ Скопјево, ќе сретнеш едно 20-30 жени возачи, после прави заклучоци, кој што сака и како го остварува :ROFLMAO:
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Не дека за нешто силно ми е потребен, ама ако докажеш, што жена ко жена сака, го сечам ич око не ми трепнува!
Сечи го, зошто како жена, ти кажвам жена шо сака ама не ме верваш оти не е нешто шо го кажва маж. :D :giggle:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Сечи го, зошто како жена, ти кажвам жена шо сака ама не ме верваш оти не е нешто шо го кажва маж. :D :giggle:
Значи треба да ми докажеш, не да ми раскажуваш приказни! Така беше муабетот!
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Значи треба да ми докажеш, не да ми раскажуваш приказни! Така беше муабетот!
Ете викнав уште еднаш жена да потврди то шо зборам цело време. Т.е. ѝ реков на @redfogv да дојди и да кажи шо мисли на ситуација независно дали мисли како мене или не. Искрено и ја прашав другарка ми зошто се шминка, јер се шминка поќе од мене, и рече дека се шминка и за дома оти така поќе се сака. Ама ова не можи да го земиш како доказ оти та не е тука да потврди така да барањето доказ ти е благо речено ... глупо. :ROFLMAO: Така да, како жена, можам да ти кажам една жена шо сака и доволен доказ ќе ти е пошто немам кур меѓу нозе.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.663
Поени од реакции
4.974
Џабе збораш, кај знај жена шо сака како жена. :ROFLMAO: Мора маж да ѝ кажи.
Штом викаш така, не сум ни грк ни бугар да му кажувам и објаснувам на друг што е, како се чуствува и мисли. Ако викаш така така... И би ги замолел другите да не се однесуаат како Грци и Бугари. :LOL:
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Штом викаш така, не сум ни грк ни бугар да му кажувам и објаснувам на друг што е, како се чуствува и мисли. Ако викаш така така... И би ги замолел другите да не се однесуаат како Грци и Бугари. :LOL:
Обично не враќам на вакви пораки оти се без цел, ама пошто пола мајтап е вистина сакам да кажам дека се гордеам со тебе. (y)
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.663
Поени од реакции
4.974
Обично не враќам на вакви пораки оти се без цел, ама пошто пола мајтап е вистина сакам да кажам дека се гордеам со тебе. (y)
Никогаш не ми се допаѓале препукување мажи-жени. Ако сакаш да си со спротивниот пол или треба да ги сакаш или барем да се прилагодиш... Да се геј сваќам вака...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Никогаш не ми се допаѓале препукување мажи-жени. Ако сакаш да си со спротивниот пол или треба да ги сакаш или барем да се прилагодиш... Да се геј сваќам вака...
Дека не се контаме, секој од своја гледна точка со својот мозок мисли.

Па ние не може да рационално објасниме деколте нокти, пошто не е својствено за нас.

Али се трудиме!
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.663
Поени од реакции
4.974
Дека не се контаме, секој од своја гледна точка со својот мозок мисли.

Па ние не може да рационално објасниме деколте нокти, пошто не е својствено за нас.

Али се трудиме!
Јас деколте не објаснувам само гледам :LOL: Нокти ми се трн офф и избегнувам такави девојки. А зошто? Нивен проблем ни нокти пуштам во шарени бои ни деколте носам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom