Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.052
Поени од реакции
1.516
Чеј сеа...не многу одамна една мрмунда, која што во то време ми беше и претпоставена, ме бомбардираше со сликички без мое барање. На секој можен начин. Соломонско решение, почнав да и ги покажувам на жена ми (тогаш девојка) и си теравме на мајтап. Технички,споделував со трето лице. Зборот ми е, да ми кажат овие тепачиштава и борци за права низ темава дали нејзиниот татко,брат,вујна и песот од комшии требаше да ме кастрираат или упуцаат, пошо нели тие слики не биле наменети за трети лица? И да одговорам пред време, не, не е измислица.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Чеј сеа...не многу одамна една мрмунда, која што во то време ми беше и претпоставена, ме бомбардираше со сликички без мое барање. На секој можен начин. Соломонско решение, почнав да и ги покажувам на жена ми (тогаш девојка) и си теравме на мајтап. Технички,споделував со трето лице. Зборот ми е, да ми кажат овие тепачиштава и борци за права низ темава дали нејзиниот татко,брат,вујна и песот од комшии требаше да ме кастрираат или упуцаат, пошо нели тие слики не биле наменети за трети лица? И да одговорам пред време, не, не е измислица.
Ти и женати сте едно, не правиш грешка што и ги покажуваш.

Али правиш грешка што си тепате мајтап. Ја и мојава ги гледаме и паѓа секс, а после ги бришам.

Ако е некоја ептен добра ја чуваме за повеќекратна употреба.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Деколте и шминка се за различна публика, не мешај баби и жаби!
Тутни му на маж добри цицки пред нос, нема да примети дал е шминкана, депилирана, фарбана...
Цицки и газ се за машка публика, шминка, накит и остало е за женска!
Јас две години имам вработена, некна доаѓа жена ми на работа вика види ја оваа колку скап накит и саат има и скап парфем користи!
Јас за две години нит приметив дека има накит и саат нит па што парфем користи, ко нема ич цицки и газ што ќе абам време на глупости ;)
П.С. Не мешам работа и приватен живот, мојт затоа!
Или пак вештачки нокти од 800 денари!?Па кое машко се замара со вештачки нокти?Па шом ја видат колешките па одма коментари, другиот ден оп и тие ги опнале вештачките ама во други бои и нианси.Пошто нормално таа е оргинална.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Или пак вештачки нокти од 800 денари!?Па кое машко се замара со вештачки нокти?Па шом ја видат колешките па одма коментари, другиот ден оп и тие ги опнале вештачките ама во други бои и нианси.Пошто нормално таа е оргинална.
На шалтер 30 и нешто годишна со нокти интересни.

Цел ден она си има работа со секаква раја, нервозна веќе и остра.

Доаѓам на ред и викам " интересни ти се ноктите " и се смешкам.

Она се насмевна кажа фала.
Со позитива сама ми го пополни барањето, и кажав фала ти, беше прекрасна. Некој приметил, па дури и комплимент и дал, денот и се разубавува за 12,3% одприлика.

На следниот после мене не му беше дрска, но верувам дека после четвртиот пак кје почне да пизди.

Пробај го некогаш, ќе ги сватиш.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.856
Поени од реакции
9.615

Нема потреба од смеење...аман бе мажи, никогаш нема да ги научите жениве....девојчето многу убаво си кажа, но вие со тие ваши глави не ја разбравте!
Жените се задоволуваат ореку мажите, се дотеруваат за да привлечат внимание, воздишки, ококорени очи.....ваууууу....
Својствено на секоја жена е да кокетира, мрда со опашка и блабла....и она така преку вашето брлавење се задоволува сама себе:цицки::ljubove::pipi::jeeee:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.645
Нема потреба од смеење...аман бе мажи, никогаш нема да ги научите жениве....девојчето многу убаво си кажа, но вие со тие ваши глави не ја разбравте!
Жените се задоволуваат ореку мажите, се дотеруваат за да привлечат внимание, воздишки, ококорени очи.....ваууууу....
Својствено на секоја жена е да кокетира, мрда со опашка и блабла....и она така преку вашето брлавење се задоволува сама себе:цицки::ljubove::pipi::jeeee:
Точно така.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Нема потреба од смеење...аман бе мажи, никогаш нема да ги научите жениве....девојчето многу убаво си кажа, но вие со тие ваши глави не ја разбравте!
Жените се задоволуваат ореку мажите, се дотеруваат за да привлечат внимание, воздишки, ококорени очи.....ваууууу....
Својствено на секоја жена е да кокетира, мрда со опашка и блабла....и она така преку вашето брлавење се задоволува сама себе:цицки::ljubove::pipi::jeeee:
Како што е својствено и природно за секој човек :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Нема потреба од смеење...аман бе мажи, никогаш нема да ги научите жениве....девојчето многу убаво си кажа, но вие со тие ваши глави не ја разбравте!
Жените се задоволуваат ореку мажите, се дотеруваат за да привлечат внимание, воздишки, ококорени очи.....ваууууу....
Својствено на секоја жена е да кокетира, мрда со опашка и блабла....и она така преку вашето брлавење се задоволува сама себе:цицки::ljubove::pipi::jeeee:
Не дај боже да се соберат тројца у друштво и да тролаат некоја дека не е убава......ќе скокне во Вардар кутрото :facepalm:
Кога ќе се присетам колку сме биле расипани и ние у пм....децава се злато сега.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.762
Поени од реакции
24.470
Почнавте ли да контате зашто деколте шминка?
Цицкарникот е body armor, а шминката е war paint. Ова кога одиш на лов за расплод. И јас го лажам мојов дека се шминкам за да си билдам селф естим.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Цицкарникот е body armor, а шминката е war paint. Ова кога одиш на лов за расплод. И јас го лажам мојов дека се шминкам за да си билдам селф естим.
Што ќе го лажеш...више мозок си му испрала...он не трепка кога е со тебе.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.762
Поени од реакции
24.470
Што ќе го лажеш...више мозок си му испрала...он не трепка кога е со тебе.
Се вика пичкина магија. Некои од темава знаат добро за што значи тоа.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Цицкарникот е body armor, а шминката е war paint. Ова кога одиш на лов за расплод. И јас го лажам мојов дека се шминкам за да си билдам селф естим.
Помислив дека требаше секој трети ден нова информација.

Надежта за европска унија пополека ми се враќа.

Сега некој пак ќе пише и пак ќе ми умре.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom