Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
E upravo zbog ovoga sam rekao to sto sam rekao...

Neki magarac uvek mora da se javi.....Ali interesantno, uvek ista magarcina...
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Nema potrebe za ovakvim ispadima
To je postavljeno kao gaf jer je Kolindica u tom videu pozvala glasace da glasaju za njenog politickog protivnika
Pa svi nasi mediji (Srpski) su objavili ovaj snimak.
Znaci li to da i nasi mediji propagiraju Kolindicu? Ma hajt‘e ljudi praznici nam dolaze
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Поздрав добри људи. Може помоћ? Ако неко има конфиг за неки од скенера, лошмијевог или салезли, а да је успео да искенира неку мак адресу, нек пусти у пм или напише овде ако се то сме.

И да ли скенирате преко проксија?

Занима ме и ком формату је линк када скенирате, да ли овако изледа: http://imeservera:port/playlist?type=m3u&deviceMac=* или има неко ново правило?

Хвала унапред.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
12
Поени од реакции
0
moze li neka lista sa nasim kanalima eto onako kao novogodisnji poklon hvala unapred :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Nema potrebe za ovakvim ispadima
To je postavljeno kao gaf jer je Kolindica u tom videu pozvala glasace da glasaju za njenog politickog protivnika
Pa svi nasi mediji (Srpski) su objavili ovaj snimak.
Znaci li to da i nasi mediji propagiraju Kolindicu? Ma hajt‘e ljudi praznici nam dolaze
Nazalost ja sam to rekao prije nje da ce se desiti... Sve mi se čini da to nije slučajno i da je dogovoreno... Velika koalicija sdp hdz... Pod uslovom da milanović bude predsjednik... Gdje bi im bio kraj... Ali sve me manje briga za to sve skupa. Samo da smo zdravi i da je dobrim ljudima oko mene dobro... Odlućio sam prije pola godine da nećitam novine i negledam dnevnik.. Znate kako sam smireniji i bolje volje.... Probajte
 

Kajgana Shop

На врв Bottom