Пред, за, по новогодишната еуфорија

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.278
Нема никој ко тебе.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.508
Поени од реакции
9.408
Кај мене нема никаква еуфорија, ни ПРЕД, ни ЗА, ни ПО.....:(...а ми се плаче искрено, не дека не ми се плаче оти сум постара една мочана година:place:
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Мене ми се убави овие празници..не како прослава, журка, еуфорија...Убаво ми е расположението во воздухот, размислувања што да подариш на тие што ги сакаш. Мислам дека е дел од годината кога луѓето конечно се дефокусираат од сиво секојдневие на тие околу нив, на детски насмевки, на мали радости...
 
Член од
17 ноември 2019
Мислења
59
Поени од реакции
38
Bozik e poseben,ama mi se cini deka poveke e daden fokus na prasanjeto- kade za nova godina? Mene me uzasnuva toa prasanje...
Автоматски споено мислење:

Кај мене нема никаква еуфорија, ни ПРЕД, ни ЗА, ни ПО.....:(...а ми се плаче искрено, не дека не ми се плаче оти сум постара една мочана година:place:
Ne sum sama,jesss :)
Автоматски споено мислење:

Мене ми се убави овие празници..не како прослава, журка, еуфорија...Убаво ми е расположението во воздухот, размислувања што да подариш на тие што ги сакаш. Мислам дека е дел од годината кога луѓето конечно се дефокусираат од сиво секојдневие на тие околу нив, на детски насмевки, на мали радости...
Pocituvam :)
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Колку само Ви е досаден животот кога на форум (барем на овој, на други не сум член) отворате 50 јузери, отворате 20 теми и сами себе си реплицирате.
Не знам Фројд, Јунг и остали дали можи да Ви постават дијагноза. Навистина жално.
Не е ништо ниту срамно, ниту тајно, забрането и не знам какво ако коментирате од сопствените профили. Напротив, подобар форум беше кога го правевте тоа.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Колку само Ви е досаден животот кога на форум (барем на овој, на други не сум член) отворате 50 јузери, отворате 20 теми и сами себе си реплицирате.
Не знам Фројд, Јунг и остали дали можи да Ви постават дијагноза. Навистина жално.
Не е ништо ниту срамно, ниту тајно, забрането и не знам какво ако коментирате од сопствените профили. Напротив, подобар форум беше кога го правевте тоа.
Зошто трошиш енергија и мисла на хипотетички претпоставки? Се зборува за празници, ведрина, убави чувства...Мене бар лично баш ме заболе кој колку јузери има и си става допаѓања. Може е подвоена личност, можеби има личен конфликт, лична работа. Ваљда тука треба да не носат зборови а не фиктивни бројки...
 
Член од
17 ноември 2019
Мислења
59
Поени од реакции
38
Колку само Ви е досаден животот кога на форум (барем на овој, на други не сум член) отворате 50 јузери, отворате 20 теми и сами себе си реплицирате.
Не знам Фројд, Јунг и остали дали можи да Ви постават дијагноза. Навистина жално.
Не е ништо ниту срамно, ниту тајно, забрането и не знам какво ако коментирате од сопствените профили. Напротив, подобар форум беше кога го правевте тоа.
Ti vazno mozes da postavuvas dijagnozi,ostrucen si za toa
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Зошто трошиш енергија и мисла на хипотетички претпоставки? Се зборува за празници, ведрина, убави чувства...Мене бар лично баш ме заболе кој колку јузери има и си става допаѓања. Може е подвоена личност, можеби има личен конфликт, лична работа. Ваљда тука треба да не носат зборови а не фиктивни бројки...
Хипотетички е дека има дупли јузери и си реплицираат сами себе? или болест е некоја во прашање? Тебе ти е кеиф да си пишиш со подвоени личности?
Форумот е добро место за разменување мислења... ама со кој? Пишиш со 50 јузери, а уствари реплицираш со два-три цело време?
Малку е заебано. Коментарот беше заради тоа што можат да пишат ШТО му душа сака од еден јузер... никој никогаш не му забранил, не ги исмеал, блокирал... и слично.
Квалитетот на самиот форум и дискусија се паднати ради ова, едновремено имаше и дел од модератори со дупли јузер., па имаше голем дел од членови ради слични срања што престанаа и да коментираат и да се вклучуваат во било каква дискусија и сл.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Колку само Ви е досаден животот кога на форум (барем на овој, на други не сум член) отворате 50 јузери, отворате 20 теми и сами себе си реплицирате.
Не знам Фројд, Јунг и остали дали можи да Ви постават дијагноза. Навистина жално.
Не е ништо ниту срамно, ниту тајно, забрането и не знам какво ако коментирате од сопствените профили. Напротив, подобар форум беше кога го правевте тоа.
Не ти го видов постот кога го напишав мојот, дефинитивно spot on.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom