Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Samim tim sto si to napisao javno... Neće biti ništa od skeniranja.. Mislim gledam da sam ja vlasnik.. Pratio bi ovaj forum i točno znao gdje su rupe... I onda ih krpao...
dux neuzbudjuj se ,koje gledao gledace ko nije ,ni nece nek samo pice ,
Автоматски споено мислење:

Prije 8 godina :)
Jel se zezas ili ?
ne elmu kafic bosna tvba itd sve se stim vadilo da ti neslikam fajlove ,najbolje je radio scraper stavis mu bot na 100 i ide
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
"E da im iptv policija pomogne haha nebi se ništa gledalo"
Bas bih voleo to da vidim ! :P
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Broj se povecava onih koji su dosli do saznanja,to se moze videti i po serverima. nije tesko platiti one koji znaju i stvar je gotova.Cak je iptv sitnica sta sve ljudi znaju.
Bas tako, svaka db od servera je vec javno objavljen queri i na koji nacin se dolazi do istih. Bas sam danas probao za ministru i jos neke servere. Sve ima online samo treba malo dublje uci u to sve. I to je sve smjesno za neke sta sve ljudi mogu. Gledao sam druga kako u 5 linija sql koda kupi citavu db od Volva. Dakle svi brojevi kr kartica, ljudi koji uzimaju na lizing, koji rentaju vse ama bas sve. Njihove adrese brojeve telefona....
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
ajd da bas vidim... ajd neka mi netko pošalje osim(intera) izvor sa flussa cinestar comedy..
pun mi pm imaš listu imaš listu.. ajd da sad vidim.
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Bas tako, svaka db od servera je vec javno objavljen queri i na koji nacin se dolazi do istih. Bas sam danas probao za ministru i jos neke servere. Sve ima online samo treba malo dublje uci u to sve. I to je sve smjesno za neke sta sve ljudi mogu. Gledao sam druga kako u 5 linija sql koda kupi citavu db od Volva. Dakle svi brojevi kr kartica, ljudi koji uzimaju na lizing, koji rentaju vse ama bas sve. Njihove adrese brojeve telefona....
nebi se zezao sa legalnim institucijama
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Bas tako, svaka db od servera je vec javno objavljen queri i na koji nacin se dolazi do istih. Bas sam danas probao za ministru i jos neke servere. Sve ima online samo treba malo dublje uci u to sve. I to je sve smjesno za neke sta sve ljudi mogu. Gledao sam druga kako u 5 linija sql koda kupi citavu db od Volva. Dakle svi brojevi kr kartica, ljudi koji uzimaju na lizing, koji rentaju vse ama bas sve. Njihove adrese brojeve telefona....
taj ima i svalerke da im nafata :D
 
Член од
10 април 2019
Мислења
41
Поени од реакции
71
dobro vece zelim
i dali mogu dobiti
EXYU-KANALE
I MAC; ADRESE ..00:1A:79:.......
Ako zelite da posaljite
ZAHVALJUJEM UNAPRIJED
MAKEDONIJA-GOSTIVAR
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
HAHHA:) a jeste mi zanimljivi majko moja :) ja se sa vama igram kao ona stara igrica Super Mario :) A naj ajci je lik Elmu zdrobi prstima :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom