Секс школо

Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Така, така, пробувајте без кондом, после ќе врие темана во здравје, абе на другар му излегло нешто на господинот, што може да е?
На друго место лежи проблемот кај такви ситуации, не до заштита или дали бил договорен сексот или не. Другаров има психичка оптовареност дали ќе се покаже или не и кога го става кондомот знае што следи и психички се блокира зошто му е страв од неуспех.
ова е точно
врие сексуално-преносливи болести, особено кај нас, каде младината е елементарно неписмена и следи правила што ги прочитала/чула некаде
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Малку офф топик прашање до девојките--- Дали типот со кој сте го имале прв пат, ви останал најблизок, најмил или ??? И дали сексот е најдобар со тој еден тип затоа што ви бил прв, или нема никаква врска ?
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
прифати ги последиците на глупоста. Иначе како можеш да кажеш дека од гледање слики знаеш кај се наоѓа ЛОЛ, тоа ти е исто ко да дегустираш сладолед преку стакло.

И добро ај ја имам едно прашање...На кој начин да ја зголемам возбуденоста при пред играта што знам неколку пати ми се има случено да сум така слабо возбуден:snif:
Можеби повеќе те палат надрвени курови пријателе? Ако не си возбуден покрај девојка или жена кога си сам со неа,во еротски набиена атмосфера...Тогаш ти или си под стрес или имаш проблем со сексуалната оиентација,гледам и оној педерон глумец си го ставил како аватарче па подразмисли за ова што ти го реков
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
А ако му го истуриш на вагина а да не е скината може да се случи нешто? Или забременување? ... нз не сум образован ова да си го одговорам
Не, затворен тунел е :icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А ако му го истуриш на вагина а да не е скината може да се случи нешто? Или забременување? ... нз не сум образован ова да си го одговорам
Ако не си образован не ни пробувај.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.530
Поени од реакции
34.792
А ако му го истуриш на вагина а да не е скината може да се случи нешто? Или забременување? ... нз не сум образован ова да си го одговорам
А бе некои забременуваат дури и ако ги погледнеш накриво :sneaky:
Немој случајно да ти паднало на памет да и го истуриш во уста. Кога ќе голтне може да стаса до долу, па ете ти бременост:vozbud:.

Ах бе деца, деца. За да и го истуриш знаеш. За како настанува бременост не знаеш. Седи таму отвори интернет, прочитај и научи нешто.
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
А бе некои забременуваат дури и ако ги погледнеш накриво :sneaky:
Немој случајно да ти паднало на памет да и го истуриш во уста. Кога ќе голтне може да стаса до долу, па ете ти бременост:vozbud:.

Ах бе деца, деца. За да и го истуриш знаеш. За како настанува бременост не знаеш. Седи таму отвори интернет, прочитај и научи нешто.
Маленко само да се поздрави со некоја, и одма ја забременува :vozbud: :pos:
 
Член од
12 октомври 2017
Мислења
50
Поени од реакции
42
Ајде ве форумџии и шала една ја прифаќате како сериозно да прашав хахаххах
 

Kajgana Shop

На врв Bottom