Секс школо

Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
А да прашам нешто друго... како достигнувате оргазам , во која поза?
Клиторичен ок ама вагинален никогаш не сумдоживеала... со дечкото што се гледам имаме активен секс и по саат време, различни пози , баш сум напалена ама никако да дојдам до оргазам ...
:(
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
И јас незнам што сум чекал толку хахаха
Дури ја лижеш,искористи два прста (еден ако е тесна упм) внатре во неа и со прстите прави движење како да повикуваш некој (you know,''Come here'').Значи не да бушиш внатре,туку движење со прстите нагоре па накај тебе,како да повикуваш некој да не се повторувам.Што е најбитно,фокусирај се на клиторисот со јазикот.Најакото нешто е откако ќе сврши да и го шибниш внатре ВО МОМЕНТО.Појако амин,со среќа :vozbud::brlav:
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Дури ја лижеш,искористи два прста (еден ако е тесна упм) внатре во неа и со прстите прави движење како да повикуваш некој (you know,''Come here'').Значи не да бушиш внатре,туку движење со прстите нагоре па накај тебе,како да повикуваш некој да не се повторувам.Што е најбитно,фокусирај се на клиторисот со јазикот.Најакото нешто е откако ќе сврши да и го шибниш внатре ВО МОМЕНТО.Појако амин,со среќа :vozbud::brlav:
Ејјј фала ти! Добар хинт :vozbud::cuc::brlav:
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Вечерва прв пат ќе и ја лижнам, не сум го правел тоа до сега. Дајте некој хинт.
Zemi caska za rakija i maslinka. Maslinkata stavi ja vo caskata i brkaj ja ama samo so vrvot od jazikot. Koa ke te zdoboli livicata, sedni odmori, pa posle pak
Автоматски споено мислење:

Не тражам ја хинт бе. Ја давам. Шо реплицираш на мене мајмун? :tapp:
Не сме сите од Прелеп, да го е^а
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40

Kajgana Shop

На врв Bottom