Секс школо

Член од
12 јуни 2016
Мислења
34
Поени од реакции
0
Дали во некоја аптека може да се купи вијагра без рецепт? Доколку не, каде можам да набавам оригинал проверена вијагра без рецепт?
 
Член од
24 декември 2011
Мислења
38
Поени од реакции
17
Ми треба мал совет, имам проблем со ерекција. Имам 18 години и почнав да навлегувам во сексуалниот живот откако со мојата девојка со која одам неколку месеци сфатив дека е време...Имам доволно добра ерекција за време на предигра и орален секс но кога ставам кондом ерекцијата опаѓа и нормално не ми е доволно цврст за секс, девојката има разбирање ама јас почнувам да се плашам да не имам некој сериозен проблем. Мислам дека е до стрес малку сум напнат пошто е прв пат. Некој со вакво искуство да ми помогне, фала ви :)
 

INDIJANEC123

Женкар, Илуватар
Член од
17 март 2014
Мислења
3.815
Поени од реакции
6.373
Ми треба мал совет, имам проблем со ерекција. Имам 18 години и почнав да навлегувам во сексуалниот живот откако со мојата девојка со која одам неколку месеци сфатив дека е време...Имам доволно добра ерекција за време на предигра и орален секс но кога ставам кондом ерекцијата опаѓа и нормално не ми е доволно цврст за секс, девојката има разбирање ама јас почнувам да се плашам да не имам некој сериозен проблем. Мислам дека е до стрес малку сум напнат пошто е прв пат. Некој со вакво искуство да ми помогне, фала ви :)
Немаш никаков проблем јас знам луѓе што неможат да имаат секс со кондом. Така да или не користи или пробај со оние некој ултра слим или инвизибл немој да земаш класик или тие тракторските екстра сејф.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Ми треба мал совет, имам проблем со ерекција. Имам 18 години и почнав да навлегувам во сексуалниот живот откако со мојата девојка со која одам неколку месеци сфатив дека е време...Имам доволно добра ерекција за време на предигра и орален секс но кога ставам кондом ерекцијата опаѓа и нормално не ми е доволно цврст за секс, девојката има разбирање ама јас почнувам да се плашам да не имам некој сериозен проблем. Мислам дека е до стрес малку сум напнат пошто е прв пат. Некој со вакво искуство да ми помогне, фала ви :)
Ист проблем имав и јас. Не си психички спремен. Пробај без кондом, се ќе биди во ред. Во сексот треба да се ужива. Не треба да се договораш, пример в сабота ќе имаме секс. Тоа уште повеќе психички те напнува, дали ќе биди се во ред, дали ќе ми се дигни итн... Значи, уживајте! Сето останато само иди. И ко што реков, пробај без кондом. Не знам девојка ти дали сака така пошто мојата сакаше без кондом па полесно беше. Всушност, таа воопшто не сакаше со кондом па кај бев напнат, уште таа ко ќе видев дека се лути оти ставам кондом, уште понабрзо се спушташе. Така да брату, не се секирај и уживај!
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Не сте вие криви, се чудам на женскиве што од почеток се согласуваат за без кондом.
Али и онака не одат на гинеколог, па што да очекуваме за ова.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Така, така, пробувајте без кондом, после ќе врие темана во здравје, абе на другар му излегло нешто на господинот, што може да е?
На друго место лежи проблемот кај такви ситуации, не до заштита или дали бил договорен сексот или не. Другаров има психичка оптовареност дали ќе се покаже или не и кога го става кондомот знае што следи и психички се блокира зошто му е страв од неуспех.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
На друго место лежи проблемот кај такви ситуации, не до заштита или дали бил договорен сексот или не. Другаров има психичка оптовареност дали ќе се покаже или не и кога го става кондомот знае што следи и психички се блокира зошто му е страв од неуспех.
Sto moze da se desi ? Da svrsi uste ne staven ili da turni tri pati i da svrsi. Zatoa postoi vtora runda pa i treta ;).
 
Член од
3 август 2015
Мислења
1.722
Поени од реакции
2.958
Не сте вие криви, се чудам на женскиве што од почеток се согласуваат за без кондом.
Али и онака не одат на гинеколог, па што да очекуваме за ова.
Delumno i nie sne krivi sto prifakame bes kondom
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Мал е, нема многу искуство :)
Blaze si im na zenskite, nemaat vakvi problemi. Ic od ic pojma da nema ama deka postoi nekoja sto neznae na grb da legni ili da se napuci ne veruvam.
Baska nemaat problem so svrsuvanjeto vo smisla svrsiv gotovo zavrsi seksot :).
A i dobro be vo onoj filmot Plava laguna ili kako bese , niv koj im kaza kako treba so treba. Oddamna go nemam gledano ama se mi se cini deka prirodata si go napravi svoeto ;)
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
zdr otkupuvam nevinost na devojka po dogovor moj email ; marjantaleski@yahoo.com
whats up +447447309225 viber isto
Другар гледам бараш да одкупиш нешто ама моментално на пазарот тоа можеш да најдеш само 2002 и тоа ако ти се посреќи да бидеш прв газда.Во принцип се што е над 2003 веќе имаат направено голем сервис со се каиши,филтри уље значи комплетен сервис.Посекако ќе те фати и закон незнам дали можеш да регистрираш такво нешто овдека кај нас.А мора ли баш да си прв газда гледам имаш пишано во 25 теми на форумов .Јас еве од мое лично искуство не сум прв газда ама и со втор газда па напраив 340,459 км досега ни уље течело ни ништо притоа многу пати е на канал ставена топ е нема никаков проблем .Што толку си запнал од салон па од салон.Овде посекако нема да најдеш тоа ти потпишувам јас со 2 раце.Ако пишеш на уште повеќе теми ќе си го оправдаш никот сам .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom