Најекономично греење и ладење

Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Vie prodavachite napravivte da imaat lugjeto tuka odbivnost kon Gree. Znaete zoshto? Zashto najdovte platforma da mozete da shitkate klimi, a pritoa nelojalno kon konkurencijata da se odnesuvate. Na sekoj nekoj shto ke dojde tuka i ke prasha tuka za klima vednash go preplavuvate so privatni poraki, mu go matite umot, lugjeto ne znaat deka ne se informirani i vi veruvaat iako pogolem del od muabetite se laga pa ima situacii kako mojata koga strelec mi pishe vo pp da mi ja smenel WNot so Hansol kao demek se sekiral deka sum so malo bebe i deka Hansolot isporachuval 3,5kw na -10. Ili mesec dena pred da go napravite popustot na U-Crown mi go pisha vo pp deka za 50000 ke mi go dade. Ako mene mi pishal taka, koj sum aktiven na forumov i gore dolu gi znam vekje clenovive tuka koi se i shto se, koj znae na drugite clenovi shto im pravite. Voopshto ne bi me chudelo ako istoto i na prijatelov ts1 mu go imate toa napraveno, mu imate nekoja ponuda prateno za Amberot i sega vi e lichno mileniche. Ova e shpekulacija, ama nikako ne bi bil iznenaden da e vistina.
Zaradi vakvi kako tebe, site drugi brendovi se na min.
Pricinata e sto nemate realno objasnuvanje zosto nekoj bi kupil nesto, a ne GREE.
Toa sto imaat japonska nalepnica NEPOMINUVA VEKE.
Razberete go veke toa, dosta gi lazevte lugeto so toa otrcano klise.
Lugeto ne se ovci za sisanje da vi plakat za nalepnica 20000den extra.
Автоматски споено мислење:

Ne e cudno ova moze da e defekt elektronikata ova se slucuva kaj klimi na kilo sto se.
Defektot e kaj tebe "klime", tvojata elektronika e otidena.
Uste plus I si na kapilara.
Автоматски споено мислење:

А ти не би шверцувал ако ти се укаже прилика? И ако цените во Грција и Србија се далеку попристапни отколку кај нас?
Зошто некому тука да му го полнам џебот?
Toa e toa sto ti zboram, polnite dzeb na nalepnici.....nisto drugo.
Doplonitelno stanuvate sverceri, za sto...za nisto.
 
Член од
16 април 2019
Мислења
377
Поени од реакции
529
Eve vi jaka 7 kw inverter klima ured so zadovolitelna cena , videte i uverete se , prezadovolen na greenje i na ladenje sega.

Invertor Nemesis Pro 24 btu

 

Attachments

Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Член од
29 август 2008
Мислења
5.481
Поени од реакции
3.822
Eve vi jaka 7 kw inverter klima ured so zadovolitelna cena , videte i uverete se , prezadovolen na greenje i na ladenje sega.

Invertor Nemesis Pro 24 btu

Druze aman nemoj ke ti se nafrlat deka promotor na pod brend od GRee si * pazi se !!!
Автоматски споено мислење:

Vakvite imat mnogu poevtini ceni od Gree a se napraveni vo fabrikite na gree pod imeto Invetror Nemesis original Amber .

eve vi link site sto se zainteresirani neka si vidat ceni kvalitet i se po red

http://jivi.mk/index.php?route=product/category&path=217_224_225
ti pisav i na drugiot post pazi se sega rafali od site strani uste da se javi nekoj so C&H klima auu ...... sirija 2019 ke bide ......
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Член од
29 август 2008
Мислења
5.481
Поени од реакции
3.822
Amber eco...kako sto kazav ednas, GREE veke gi otkaci Inventor. Za idnite kupuvaci, ne kupuvajte Inventor, rez.delovi nema da ima.
Au sega uste poloso .....komentari XX od tipot ete inventor gi otkaci Gree oti ne cinat,i preku edna klima do sega vo grcija e inventor...bla/bla ....
Автоматски споено мислење:

ne tie ova celo drugo jato sto go mrazi gree tie ke vikaat uaaaaa uaaaaa
 
Член од
9 февруари 2019
Мислења
38
Поени од реакции
140
Zemete si Toshiba i potoa ke nemate potreba od forumi i mesteni mislenja i citanje na fingirani diskusii;)
Автоматски споено мислење:

Nema promashaj so Toshiba,moze samo onie koi ne ja sakaaat da gi shiba
 

Attachments

Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Автоматски споено мислење:


Nema promashaj so Toshiba,moze samo onie koi ne ja sakaaat da gi shiba
Super e brendot, sekoja cest, ama za nalepnica da platam jok.
Donesete proizvodi made in Japan, ne lazete narod so nalepnica samo.
Kako niknavte vo posledno vreme, kako pecurki....ste se frlile na gerila marketing...ama kasno....plus I exluziven salon vo Vizbegovo....hahaha....uste malce Sutka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom