MABA (Multiplayer Automatic Battle Arena)

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Овие Дота/ЛоЛ што скокнале у тој бендвагон сега, нема везе. Тој концепт на вакви TBS-a (во кои не играш него само селектираш кој ќе игра, а сами си играт), го има на Андроид, поодамна.[DOUBLEPOST=1562513297][/DOUBLEPOST]
Тоа оти играш против @Botko
Не играм ја на тоа децко ниво TBS-a.
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
Овие Дота/ЛоЛ што скокнале у тој бендвагон сега, нема везе. Тој концепт на вакви TBS-a (во кои не играш него само селектираш кој ќе игра, а сами си играт), го има на Андроид, поодамна.
Не зборуеме само за игри каде што тучата е автоматска.

Зборуеме за мултиплеер онлајн пвп арена каде што играат повише души на табла со автоматски битки. Такво нешто не знам дека постоело, можда грешам.

Ако знаеш нешто такво, прати.[DOUBLEPOST=1562522061][/DOUBLEPOST]
Не играм ја на тоа децко ниво TBS-a.
Од сите милион тбс што ги играш (ебате гикот, иди еби нешто) има две на кои те плескам ко мало дете!
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Шах е за нрдови.
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
1.140
Поени од реакции
2.734
beka tamu odi igri pokemon
Јаде гомна за гејови, нешто традиционален пристоен христијанин, а игра болни хентаи игри... На нинтендо... Со фута змејчиња што пукаат бели топки од гз.


:busi:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
Јаде гомна за гејови, нешто традиционален пристоен христијанин, а игра болни хентаи игри... На нинтендо... Со фута змејчиња што пукаат бели топки од гз.


:busi:
Нема везе, шота се.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Јаде гомна за гејови, нешто традиционален пристоен христијанин, а игра болни хентаи игри... На нинтендо... Со фута змејчиња што пукаат бели топки од гз.


:busi:
Да бе тоа и јас се чудам од кај tbs на нинтендо па згора на тоа гејмер бил...
PC MASTER RACE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom