Членови кои реагирале на порака #20

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.095
   • Поени од реакции
    40.708
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Botko

   • Мислења
    679
   • Поени од реакции
    1.229
   • Поени
    130
 • Вчитување…
На врв Bottom