Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nema više ex yu u mypanel, zbog zajebancija koju su uradili sa Mac adresama na nekim forumima oni uklonili ex yu i rešili problem budala koji su javno kačili i navalili na server.... Hahahahhahaah pravo rešenje zar ne:bravobe:
Naravno da ima ;) ..... idem sad malo van ;) ... reko ja ko zna naci ce tu listu koja u sebi sadrzi exyu kanale ;)

Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Naravno da ima ;) ..... idem sad malo van ;) ... reko ja ko zna naci ce tu listu koja u sebi sadrzi exyu kanale ;)

Pozdrav
Pa dobro nisam gledao sve da proverim, video u par da nema i reko uklonili ih sa servera, ko će prelistati sad sve liste iz panela od mypanel malo mi je mnogo...
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
ja sam se nagledao listi od hopcup,i sada ,nakon postova od hopcup-a,zar iko treba moliti nekog za listu????????????Covjek sve lijepo objasnio i ko hoce ,moze sebi naci bez da se uvlaci u supak bilo kome
Tko ce koristiti mozak, lakse mi je poslati poruku u pp i ja zadovoljan ;-)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Naravno da ima ;) ..... idem sad malo van ;) ... reko ja ko zna naci ce tu listu koja u sebi sadrzi exyu kanale ;)

Pozdrav
Ja je ne znam naci, pa kad ces imati vremena, nadji je i posalji na PM.
Ne bih je ni ja molio, ali sam isto procitao od nekoga da ima mypanel listi na koje rade svi kanali.
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Pa dobro nisam gledao sve da proverim, video u par da nema i reko uklonili ih sa servera, ko će prelistati sad sve liste iz panela od mypanel malo mi je mnogo...
Ja imam panel na stb od mypanel, i za tu listi bih prelistavao cijeli dan SQL, ali nemam login.
Probavao sa svim tim hopcup alatima, ali nisam uspio.
Ako ce mi netko otkriti kako izvuci listu iz panela, kada imas panel i MAC, to bi bio kraj mojih zanimanja za liste.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Ja imam panel na stb od mypanel, i za tu listi bih prelistavao cijeli dan SQL, ali nemam login.
Probavao sa svim tim hopcup alatima, ali nisam uspio.
Ako ce mi netko otkriti kako izvuci listu iz panela, kada imas panel i MAC, to bi bio kraj mojih zanimanja za liste.
snjegovim nepostejecim alatima mozes samo izvuci mudo marjanovo
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
To mi jedino i preostaje.
Vidi koliko poruka imas od mene, ali badava kada me vise ne sljivis ni kao suhu sljivu.
A snimao sam samo od lista koje si mi tai slao.
I opet sam dosao u priliku da ovdje molim.
Zadnju koju si mi poslao je davno prestala, a na ovu mypanel prestali raditi nasi kanali.
I evo mene opet tu da moljakam, i da pojedinci zezaju starca.
Takav je izgleda zivot....saculatac
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
To mi jedino i preostaje.
Vidi koliko poruka imas od mene, ali badava kada me vise ne sljivis ni kao suhu sljivu.
A snimao sam samo od lista koje si mi tai slao.
I opet sam dosao u priliku da ovdje molim.
Zadnju koju si mi poslao je davno prestala, a na ovu mypanel prestali raditi nasi kanali.
I evo mene opet tu da moljakam, i da pojedinci zezaju starca.
Takav je izgleda zivot....saculatac
poslao sam ti moj panel listu i mac i jednu domacu sa 30 konekcija i nije mi jasno sta sve vise snimas ima sve vec snimljeno sve sto postoji
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
poslao sam ti moj panel listu i mac i jednu domacu sa 30 konekcija i nije mi jasno sta sve vise snimas ima sve vec snimljeno sve sto postoji
Jos ima po tim kanalima sto jos nisam snimio.
Evo sad sam propustio da snimim sa RTS Drama: Kako zasmijati gospodara.:LOL:
Valjda ce biti reprize.
A tebi javno zahvala za to sto si mi slao i poslao.
Tebi ostaje da pomazes sa listama, a meni da snimam i dijelim nasim net prijateljima.[DOUBLEPOST=1562425015][/DOUBLEPOST]
Jos ima po tim kanalima sto jos nisam snimio.
Evo sad sam propustio da snimim sa RTS Drama: Kako zasmijati gospodara.:LOL:
Valjda ce biti reprize.
A tebi javno zahvala za to sto si mi slao i poslao.
Tebi ostaje da pomazes sa listama, a meni da snimam i dijelim nasim net prijateljima.
Zaboravio sam napisati.
Na tim IPTV listama sve vise nadjem filmove u mojoj obradi.
Ljudi skinu od mene i postavljaju po listama. Znaci da radim dobru stvar.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom