Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa kad se vratim sa najljepseg mora na svijetu Hrvatskog,spustam se sa klincima svaki dan u ovaj raj,a navece kad se vratim u vinograd da se stavi nesto pod peku,pa malo crnog vina,pa gemisti,pa se izvrti kotlovina koja pica pa opet ujutro na kupanje i tako do kraja 9 mjeseca.To vam zivot bez interneta mir tisina bez hopcupa i drkandija cijelo ljeto.Takvo nesto stavljajte a ne neke lokalne srpske kanale ili ti drugih drzava hahaah.
Zaigrani ste sa tim kanalima ko djeciji vrtic neznam ko se jos pali na to osim nekolicine izgubljenih u ovom 21 stoljecu
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Dosadno im jer nemaju ovo hahaha jebes liste i kanale Zrce hehehhe
Ovo je moj raj za koji dan ode ja dolje na 24 dana hehehe.To vam zivot a ne forumi

odlicno mjesto za mlade ili ko nije ozenjen za odmor nema bolje cro ibiza jedina pored spanjolske sex 24/7 ludnica
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Последно уредено:
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
i ja se isto to pitam, ja je vrtim bez tokena.... mad ko će ga znati....

P.S. da definitivno je bez tokena (y)
Nisam dugo otvaro bitku, samo sam je probao u moju skriptu koja ne radi preko get.php? playlist nego drugacije vadi strimove. Taj play_token server ga sam generise, znaci postoji, samo verovatno jos nije aktivan.
U vecini servera play_token je aktiviran.


 
Последно уредено:
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Dosadno im jer nemaju ovo hahaha jebes liste i kanale Zrce hehehhe
Ovo je moj raj za koji dan ode ja dolje na 24 dana hehehe.To vam zivot a ne forumi

Sve je to lepo,jedino je "mali" problem sto ima nas koji ne mozemo sebi to uzivanje da priustimo.Ali,ako nista tu je Dunav,kao alternativa ili bolje reci mogucnost:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Molio bih za listu, ako mi je neko voljan poslati na PM:

http://mypanel.tv:80/

Na ovoj kojoj imam ne rade domaci kanali, bas ti koje najvise koristim.
Unaprijed zahvaljujem !
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Molio bih za listu, ako mi je neko voljan poslati na PM:

http://mypanel.tv:80/

Na ovoj kojoj imam ne rade domaci kanali, bas ti koje najvise koristim.
Unaprijed zahvaljujem !
Nema više ex yu u mypanel, zbog zajebancija koju su uradili sa Mac adresama na nekim forumima oni uklonili ex yu i rešili problem budala koji su javno kačili i navalili na server.... Hahahahhahaah pravo rešenje zar ne:bravobe:
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
e ccc sramota djaba vam prepiranje jedan je kralj zivite u tom svom tunelu hahahah jbt ludnica o cemu se vi raspravljate sreca pa je jedan international ili kako ga raja prozvase Robin Hod eto sta ste sve objavili i unistili a moje liste sto sam dao na pm i dalje rade neke jos od 2016
voli vas vas kralj international
hahahaha
Jedan je samo @international
 

Kajgana Shop

На врв Bottom