Струмица

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јас лагам да одам на тва у Селект у петок. И така петок нема ного шема низ кафичето па се одаме натама да видаме шо как кее...

Тимче тебе кој те ставил за пратеник незнам...страшна пара си подментнал.:pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Ucenik na generacijata e Timceto, zatava ne se bunejte nogo. Zasluzeno mu e mestoto. :drk:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Јас лагам да одам на тва у Селект у петок. И така петок нема ного шема низ кафичето па се одаме натама да видаме шо как кее...

Тимче тебе кој те ставил за пратеник:pos2: незнам...страшна пара си подментнал.:pos:
100 евра

Metono1[mkd];2371341 напиша:
Ucenik na generacijata e Timceto, zatava ne se bunejte nogo. Zasluzeno mu e mestoto. :drk:
:pos2::pos2:на тоошто бендо ке свирал мислам ако слушнах преги добро:vozbud:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Ка можела Бонева да е кандидат за градоначалник зашо да неможе Тимчето да е пратеник:pos2:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Ка можела Бонева да е кандидат за градоначалник зашо да неможе Тимчето да е пратеник:pos2:

хахаххахахах тимчето ке земаше повеке гласове од бонева да се кандидираше убеден сум у тфа
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
хахаххахахах тимчето ке земаше повеке гласове од бонева да се кандидираше убеден сум у тфа
Еми цел форум ке гласаше за мене:vozbud:не пишам два дена тука веке оти осекам оти ке го јадам бано позз се гледаме накај недела:vozbud:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Еми цел форум ке гласаше за мене:vozbud:не пишам два дена тука веке оти осекам оти ке го јадам бано позз се гледаме накај недела:vozbud:
нејкам да кажам ама морам глуп си шо да ти праа човек как може цел форум да гласа за тебе как може само тии од струмица ЦЦЦцЦ
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
нејкам да кажам ама морам глуп си шо да ти праа човек как може цел форум да гласа за тебе как може само тии од струмица ЦЦЦцЦ
bama ај не го го навредувај брчет ми и заќути СЕ!:nerv:

Бај д беј кој ке оди у платиниум на Ѓоко Таневски?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
bama ај не го го навредувај брчет ми и заќути СЕ!:nerv:

Бај д беј кој ке оди у платиниум на Ѓоко Таневски?

да не е Глуп нема да го навредувам :toe: и по мирен ти
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
bama ај не го го навредувај брчет ми и заќути СЕ!:nerv:

Бај д беј кој ке оди у платиниум на Ѓоко Таневски?
Не е интересен веке Ѓоко.Ак не секој петок преку петок е Селект,Платинум... треба нешто ново да се донесе.а ти со 13 годинки ке те пуштат ли ? :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom