Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Ја покрил уплатата доле, а кодот горе се гледа :pos:
Го проверив сега, за 6 илјадарки го има пишано.. За тие пари само фиксовите би ги ставил, и онака околу 3 коефициент прават. Вака трескај се од земја доле ако не погодиш барем 3, со оглед на тоа што со 2 фатени доле ни уплата не ти враќа..
А со 3 фатени долу би земал колку што би земал да фати само фиксови
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
А со 3 фатени долу би земал колку што би земал да фати само фиксови
Така му доаѓа отприлика. Незнам, многу дебилно ми е ваквото играње, ама очигледно така му одговара на типов, со оглед на тоа што често искачаат слики од негови тикети со убава добивка.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Така му доаѓа отприлика. Незнам, многу дебилно ми е ваквото играње, ама очигледно така му одговара на типов, со оглед на тоа што често искачаат слики од негови тикети со убава добивка.
Па колку луѓе се претплатени он може комотно со нивните пари да пишува гага по 10 вакви тикети.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Никад нема да разберам како може некој пари да дава за вакви тикети, вакво нешто може секој да смисли што барем малце разбира кладење. Демек јас не можам да најдам 4 фикса и рандом 12 утакмици да пробам х-1 или гг1? Разбирам претплата за утакмици со информации од лиги кои послабо ги пратиме, ама вака...
 
B

Beginner

Гостин
Типот е идиот да се разбереме само еднаш му имам пуштено порака и никогаш повеке. Сликата ми ја пушти другар стален пациент му е ама кога има офци нека ги стриже со вавкви тикети. Инаку да се пофалам овие 2 дена супер ми оди се што уплатив добитно. Ја одиграв и Барса Х на пол. кога губеше 0-1 и тоа испадна ама само за 300 на 3 коеф малку добивка...


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Така му доаѓа отприлика. Незнам, многу дебилно ми е ваквото играње, ама очигледно така му одговара на типов, со оглед на тоа што често искачаат слики од негови тикети со убава добивка.
Добивка можеби има ја не го ни знам ликов овде го видов прв пати пред месеци,година-две неам појма кога беше али со вакво играње глупи системи не е во некој ќар
Нај систем шо ја го практикувам 2/3 (мин коеф 1.75) х3 добивка/ влог и 3/4 ( мин коеф 1.6) х4 доб/влог може некад да опнам и 4/5 (мин коеф 1.5) х5 доб/ влог
ни фикс ни курац треба со малце добро чепкање низ понудата од 580 игри кај фудбалине лесно се наогаат овие квоти
 
B

Beginner

Гостин
Која црна добивка му ебат се по список во коментари овој ги брише. Последниов месец нема ништо погодено буквално околу 500 евра е сигурно минус. Максимално по 10-15 луге неделно да му пракат смс тоа ти е 1 к па еве и повеке да се пак до толку да си идиот да ставаш по 5-6к на такви системи и тоа секој викенд. Сигурно му се има еднаш потрефано голема добивка па го форсира истото.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.098
Да се приклучам на дискусијава. На инстаграм ме замараат ликови кои нудат сигурни информации, ама одкако еден сигурен извор почна да ми флопнува пред 4-5 не верувам во инсајдериве. И ке се сложам со Ридлер, треба да си тежок идиот да му платиш за да ти каже 4 фикса и 2/12 како да е некој глуп и не може да најде 12 утакмици за условната
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.594
Поени од реакции
10.238
На Дамевски е тикетот само овие ГГ1 планирам да му ги одиграм другиве не ми се играт.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
4 od sistemo vlegoja ima okolu 20tina iljadi kjar torkoto dzabe go iznahejtavte.. Glup nacin da no vazno e da si dobiten dzabe ako si doktor po kladenje a ne prajsh skrshen dinar
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
4 od sistemo vlegoja ima okolu 20tina iljadi kjar torkoto dzabe go iznahejtavte.. Glup nacin da no vazno e da si dobiten dzabe ako si doktor po kladenje a ne prajsh skrshen dinar
пуштајте од него вака ливчиња кога ќе има, ќе си ги маваме на 100че...[DOUBLEPOST=1552296831][/DOUBLEPOST]бтв што мислите за Дамевски? Ја како што знам, месечно вадел дебела пара само од утакмициве (настрана од пораките).. Вреди ли да му станеш претплатник..?
 
Последно уредено:
B

Beginner

Гостин
4 od sistemo vlegoja ima okolu 20tina iljadi kjar torkoto dzabe go iznahejtavte.. Glup nacin da no vazno e da si dobiten dzabe ako si doktor po kladenje a ne prajsh skrshen dinar
Нормално ке му испадне кога јас баксуз ке пишам дека е 500 евра во минус и оп еве му тикет со добивка 30 к. Инаку еве нека се најде пациент што ке сака да му го испрака системот секоја недела па да видеме колку ке е добитен. Претходната недела од 12 во систем 12 промаши и плус 1 фиксна го заеба така да со среќа ако мкслите дека треба да се претплатите на таков идиот.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom