Најекономично греење и ладење

Член од
25 февруари 2018
Мислења
209
Поени од реакции
200
Kakvi nebulozi, javi se kaj covekov i prasaj pred da kazuvas gacki. COVEKOV JA PRODAVA ZATOA STO ZAMINUVA VO STRANSTVO, MU TREBAAT PARI.
Kakov manipulant si bil, katastrofa.
hahaha site koa prodavaat nesto, prodavaat zaradi zaminuvanje vo stranstvo i toa itnooooo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 февруари 2018
Мислења
209
Поени од реакции
200
Koj saka moze da se javi i da se uveri kakov manipulant si. Sam sebe se degradiras kako licnost so vakvi postovi.
pisuvaj ti shto sakas, bitno se prodavaat gree shto ne gree za mesec dena...
nekoj moze da manipulira shto ima kjar od toa jas nit rabotam nit sakam da rabotam so toa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Imam inverter klima megutoa od 7 nautro do 16 popladne nikoj nemam vo sobata i me interesira dali e podobro da si raboti 24 casa ili da ja isklucam vo 7 nautro pa preku tajmer da ja uklucam vo 14 casot (togas e i eftina strujata do 16). Dali ke mi stigne ponala smetka na struja na toj nacin ili podobro da si raboti konstantno 24 casa. Pozdrav i ve molam za odgovor
Koga ne si doma ostavi ja klimata na 18C, koga ke dojdes dovolno e na 24C. Sepak individulano e koj kakva temperatura saka.
 
Член од
25 февруари 2018
Мислења
209
Поени од реакции
200
Imam inverter klima megutoa od 7 nautro do 16 popladne nikoj nemam vo sobata i me interesira dali e podobro da si raboti 24 casa ili da ja isklucam vo 7 nautro pa preku tajmer da ja uklucam vo 14 casot (togas e i eftina strujata do 16). Dali ke mi stigne ponala smetka na struja na toj nacin ili podobro da si raboti konstantno 24 casa. Pozdrav i ve molam za odgovor
stavija na 23 i ne ja pipaj denje nokje...
koga kje zaladi poishe stavi ja na 24-25 i teraj:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
pisuvaj ti shto sakas, bitno se prodavaat gree shto ne gree za mesec dena...
nekoj moze da manipulira shto ima kjar od toa jas nit rabotam nit sakam da rabotam so toa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti se pokaza koj si....obicen manipulant, degradiran so postot kako licnost.
Prvo ke se javis kaj covekot pa ke proveris zosto se prodava, pa ke napises.....zosto....zatoa sto prodavacot go ostavil brojot javno i sekoj moze da se javi i da go proveri toa sto go kazuvas.
Zatoa si degradiran kako licnost....klasicen manipulant.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.132
Поени од реакции
10.891

mesec dena koristenje uvidel deka e s***e i ja prodava.... normalno:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
може ради заминување у странство ја дава
едит: се заебавав со постов кога гледам СвБ стварно тоа го пишал
они се грижат за нивните корисници хехех се знаат шо им се дешава

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 февруари 2018
Мислења
209
Поени од реакции
200
Ti se pokaza koj si....obicen manipulant, degradiran so postot kako licnost.
veruj pogolem manipulant od tebe i od drugi clenovi od istoto lobi nema... ako te dodirnuva zborot manipulant smeni go odnosot i nacinot na prodazba ovde na forumot i tamu kaj sto rabotish, mene voopsto ne me dodirnuva zatoa mozes da pisuvas shto sakas na moja smetka...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 февруари 2018
Мислења
209
Поени од реакции
200
Ti se pokaza koj si....obicen manipulant, degradiran so postot kako licnost.
Prvo ke se javis kaj covekot pa ke proveris zosto se prodava, pa ke napises.....zosto....zatoa sto prodavacot go ostavil brojot javno i sekoj moze da se javi i da go proveri toa sto go kazuvas.
Zatoa si degradiran kako licnost....klasicen manipulant.
bilo koj shto prodava neshto nema da ti ja kaze vistinata zasto go prodava istoto, kako i ti shto ne kazuvas sve za toa shto go prodavash!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom