Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.154
Поени од реакции
107.579
Исто говно исти шлајм се сите
@Stefan-kobe баба лапај мрсно коеф 3 ако ја уплати уште на пола не е дојдена се истурија во 2ра
Евротип локум од кладилница
Ја ставив, само штета и рускана што не искочи па да има гозби. :D
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.514
За евротип искрено можат лајна да јадат останативе од локалниве кладилници и со понуда, и со коеф, и со немање гужви али СЛ на неколку пати ги фатив во живо на спиење со Астана хокејот и Малезија баскет шо случајно се најдов тука му приметив грешки мада ко ке се средам со блокадиве за ден два и на 2вин ке ги ловам од лаптоп истата понуда е пошто дур му објасниш на шалтер шо да ти изиграт помина возот
Ја ставив, само штета и рускана што не искочи па да има гозби. :D
Крв им ебам појдов ја појачав ја ова и убо испадна од ко ме искинаа копилињана а ти напоменав дека се лепешкари најгадна лига за играње и крај више и ја да играм таму не редам од оние копуци
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Вчера Монпеље денес Лион, ебете се Французи нека ви го поскапат бензинот 1000 пати повеќе ви ебам лигата скапана.
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
Имам за денес еден играч на супер граница ама 2ра сум на работа, ќе ви ја кажам после 10 ако сакате оти ќе ми ја паднат :D
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
За евротип искрено можат лајна да јадат останативе од локалниве кладилници и со понуда, и со коеф, и со немање гужви али СЛ на неколку пати ги фатив во живо на спиење со Астана хокејот и Малезија баскет шо случајно се најдов тука му приметив грешки мада ко ке се средам со блокадиве за ден два и на 2вин ке ги ловам од лаптоп истата понуда е пошто дур му објасниш на шалтер шо да ти изиграт помина возот

Крв им ебам појдов ја појачав ја ова и убо испадна од ко ме искинаа копилињана а ти напоменав дека се лепешкари најгадна лига за играње и крај више и ја да играм таму не редам од оние копуци
Имаа ситни грешки во границите сега на азискиве ракомети и пред тоа на квалификациите за светско жени кога играа Косово... Ги уловив неколку пати при грешка :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.069
Поени од реакции
11.045
Имам у близина Евротип ама никад не сум ја пробал,значи велиш и на посолени уплати немаат паѓање на квоти и граници?Моментално месецов играм на СЛ,планирам да бидам прв кај мене на типстер куп за да влезам во финалево Јануари па да пробаме да освоиме Пежо :D Ама ептен ми се сумљиви типкиве од Тисптер купов доминираат жени Билјана,Ангела и све битолчанки :D Прават некои дубари операториве ама ајде реков месецов у СЛ да пробаме :D
Ако е границата 22.5 кога уплаќаш,нема да имаш проблеми со авторизацијата.Можно е да качат гранциа ако во меѓувреме дури појдеш до евротип направиле промена.Мене ми е на 100 метри па немам такви проблеми.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.154
Поени од реакции
107.579
Треба 2.60 на Атланта да се проба, Вашингтон и со Вол е смешна екипа а не пак без него.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Ако е границата 22.5 кога уплаќаш,нема да имаш проблеми со авторизацијата.Можно е да качат гранциа ако во меѓувреме дури појдеш до евротип направиле промена.Мене ми е на 100 метри па немам такви проблеми.
Кога мењаат граници дур да отидам до Евротип например,пошо глеам имаат веб-сајт го ажурираат при промени на квоти и граници или да не се водам по сајтот?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.514
Металург сезонава ја незнам колку имат пресврти напраено да водит на полувреме и да изгубит на крај коеф Вардар да тепат е 2.05
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.069
Поени од реакции
11.045
Кога мењаат граници дур да отидам до Евротип например,пошо глеам имаат веб-сајт го ажурираат при промени на квоти и граници или да не се водам по сајтот?
Па се има случено на страната да е 22.5,си зачувуваш тикет на таа граница и во меѓувреме дури да појдеш до кладилница да промениле 25.5
Е ако биде 22.5 кога ќе појдеш вкладилница,нема да имаш проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom