Најодвратна песна што сте ја слушнале?

Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
нема по кретено‘имбецило‘селско‘бричовско‘деградирачка песна од ФЕНОМЕНОМЕНАЛНО!
Ууу дефинитивно...а баш се мислев која да ја напишам...(од големиот асортиман) Песнана е...НОУ КОМЕНТ:kesa:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Lollipop - lil wayne песната е ЛОЛ.
Лижи ми го лижавчето :nesum::tapp:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
I`ll do it like a truck-тапа е :tapp: а каков хит беше летово сите ја сакаа лол :pos:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Mercy - Duffy
песната е премногу напорна а премногу пуштана. срање.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.158
Поени од реакции
885
Сите стереотипни песни од рок-бендови како Bowling For Soup, Panic! At The Disco, Afi, 30 Seconds To Mars, Carolina Liar... Биваше ли сите да бидат еднакви? :tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.497
Missy Eliot - Pass The Dutch. Ауу грозно!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.487
Поени од реакции
47.528
Онаа Крејзи фрог со музиката од Аксел Фоли,Гасолина Београд од Цеца,Јорговани-Дино Мерлин .Се извинувам на сите наши поп пеачи ама не сакам ни да ги спомнам нив и нивните песни
плус најнајнајнајнај одвратната,пичкарска,никаква,грда песна воопшто направена “МАЛЕЕЕЕНАААА НОЧАС СРУШИООО СЕ СВЕЕТТ!!!!’’жими све кога ке ја чујам ми се заебува денот одма :mad::mad::mad::mad:

+од Бада се потсетив од оној Џејмс Блант цел репртоар!!!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нај одвратното нешто што одвај издржувам да и ислушам една е*ана строфа... начисто ме убива одвратнава песна.... аааааааааааааа кој ме тераше да слушам дали е воопшто таа...

 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
:nesvest:Око ниша кишааааа,а у нишу сувооооооо тамтарарам леле се ежам кога ја слушнам менувајќи канали по ТВ :tapp:
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Мy secret combination од женската од Hellass на евровизискиот свињарник во Белград 2008. Колку и да и е добра песната ме нервира тоа фацата што ја прави. Како курвиче за да освои некое бодче повеке! И се разбира Ејми Вајнхаус. Ми се повраќа кога ќе ја видам на ТВ. Морници ме лазат од помислата на неа :tapp:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Многу се такви. Во моментов ќе се сетам само на Феноменоменално (бљаааак) :pov:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom