Instagram (официјална тема)

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Здраво на сите, имам еден проблем со инстаграмот ако можи да ми помогните.
Значи знајте сите дека преку ФБ се најавуваме на инстаграм, да и јас така но преесска од телефон поради некој проблем со инстаграмот го избришав и пак го симнав.
Ама неможам да се најавам преку фб, напрајв, еднаш друг инстаграм ваљда дојде со истиот фб
ама сега како да иам 2 инста на 1 фб
и сега неможам да си го најавам стариот инста преку фб , а си го најавував до пред некое време
кога одам login with fb ми дава, да пишам пас.
Ај да си пратам на е-маил ама не си знам пас од емаилот.

Некое решение ?

фала
На еден фб профил можеш (мислам) да поврзеш еден инстаграм профил.
И сам пишуваш дека профилот што ти треба е на меилот кај што не го знаеш пасот...а да го дознаеш? Имаш шанси? Прати таму форгот мај пасворд ресетирај го и влези си во инста :)


Цела тема ја прелистав и освен асид (што веќе го следам) и други два профила (што не постојат) никој друг не пишал кој е на инстаграм....
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2013
Мислења
430
Поени од реакции
96
дали некој знае како да ги избришам сите following со неколку кликови?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
Kako moze da se doznae koj me odsledil od instagram i da vidam na koi licnosti sum pratil pokana a ne me prifajkat ili seuste im stoi pratena pokanata ?
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
84
Поени од реакции
26
дали некој знае како да ги избришам сите following со неколку кликови?


Sent from my iPad using Tapatalk
Симни си Unfollowers for Insta, одлично програмче од Play Store, можеш да видиш кој те следи кој не, кој ти тргнал фолоу и ред други работи.. Исто така има опција со 1 клик да чисти по 20 following. Но. да те предупредам бидејќи Инстаграм знае да блокира ако примети дека си одследил повеќе од 100-200 following во час или повеќе од (>1000) на ден :)[DOUBLEPOST=1511227226][/DOUBLEPOST]
Kako moze da se doznae koj me odsledil od instagram i da vidam na koi licnosti sum pratil pokana a ne me prifajkat ili seuste im stoi pratena pokanata ?
"Unfollowers" - free app. од Play Store. Одлична за такви работи, а за пратени покани стварно не знам, иако мислам дека постои и такво нешто али искрено неам прочепкано..
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
сигурно добри рецепти правиш во кујната, да не ти ги видиме
Неам рецепти на инстаграм, плус маж ми готви
Неговиот профил со слики од кујни низ цел свет: CheFontanAndrea ;)
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Ја немам опцијата POLL на стори, има некој претстава зашто ја немам и како да ја активирам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom