Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
e toa e veke druga rabota,sledniot pat ako bara ne mu davaj listi...i problemot reshen...
Ma nije resen zasto slednijot put ti se javi sa drugi nik,a i veruj mi na 90% ot ovi sto trazat liste uobste ne im trebat takvi prosto smetat da taj sto daje listi je budala i gledat da go izkoristat dokraj .A taj sto daje lista zna to ali tako iz iz svoj razloga narocito pusta nekoja lista na pp naravno koja nevredi mnogo i ko ce ti stati posle 24 sata a ne na 10 sek kao na forum tako da ti produzi muka malo vise - i nakraj posle 24 sata si ponovo tu i ponovo trazis lista.
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Posto je ovo vrijeme PROFITA i LOSIH LJUDI,za neke je prosto neshvatljivo da NEKO NESTO daje BESPLATNO!!!!!Zasto tolika frka sto INTERNACIONAL,ili bilo ko drugi,salju ljudima liste na PM!?To je NJIHOVO PRAVO,i forumi su mjesto gdje je to POTPUNO LEGALNO!O TAJNOJ PRODAJI LISTA niko ni jednog slova da napise,a trebalo bi.Licemjerje svuda oko nas,pa cak i na ovom forumu.
 
M

mar30

Гостин
Posto je ovo vrijeme PROFITA i LOSIH LJUDI,za neke je prosto neshvatljivo da NEKO NESTO daje BESPLATNO!!!!!Zasto tolika frka sto INTERNACIONAL,ili bilo ko drugi,salju ljudima liste na PM!?To je NJIHOVO PRAVO,i forumi su mjesto gdje je to POTPUNO LEGALNO!O TAJNOJ PRODAJI LISTA niko ni jednog slova da napise,a trebalo bi.Licemjerje svuda oko nas,pa cak i na ovom forumu.
Osim ljubomore nema drugog razloga zasto toliko su uznemireni od @international :coffee:
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Posto je ovo vrijeme PROFITA i LOSIH LJUDI,za neke je prosto neshvatljivo da NEKO NESTO daje BESPLATNO!!!!!Zasto tolika frka sto INTERNACIONAL,ili bilo ko drugi,salju ljudima liste na PM!?To je NJIHOVO PRAVO,i forumi su mjesto gdje je to POTPUNO LEGALNO!O TAJNOJ PRODAJI LISTA niko ni jednog slova da napise,a trebalo bi.Licemjerje svuda oko nas,pa cak i na ovom forumu.
Ma napisal sam na Sultanovici na Mirza da takvi kao ovi nolte(moderator) ne treba da budat na forum koi resil da zaradzuje na klik,odmah me blokiral (bilo to vredzjane clanovi.xexexe).Dve godina taj je trcil po razni forumi sve sto je moglo iz interneta je stavljal tamo samo i samo da se docepa do moderator da moze da unovci svoj polozaj(evo vidis li zasto se radat stvari-a ne da te voli ili hoce da ti pomaze .Jedino to radi za ovi 5 evra da mu klikas.).Ma nek si prodajet druze koliko listi hocat samo sto ja uzmat primerno ovde iz internacional i ja prodat kod Sultanovici ili tija pustat ova ista za 24 sata test.hehehe.A i ti schundo13 druze znas mnogo dobro da si dosal u dzungla iptv i svaki moment moze da ti se desi bilo sta tako nema sta da se zalis, a ce trpis .
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ma napisal sam na Sultanovici na Mirza da takvi kao ovi nolte(moderator) ne treba da budat na forum koi resil da zaradzuje na klik,odmah me blokiral (bilo to vredzjane clanovi.xexexe).Dve godina taj je trcil po razni forumi sve sto je moglo iz interneta je stavljal tamo samo i samo da se docepa do moderator da moze da unovci svoj polozaj(evo vidis li zasto se radat stvari-a ne da te voli ili hoce da ti pomaze .Jedino to radi za ovi 5 evra da mu klikas.).Ma nek si prodajet druze koliko listi hocat samo sto ja uzmat primerno ovde iz internacional i ja prodat kod Sultanovici ili tija pustat ova ista za 24 sata test.hehehe.A i ti schundo13 druze znas mnogo dobro da si dosal u dzungla iptv i svaki moment moze da ti se desi bilo sta tako nema sta da se zalis, a ce trpis .
Druze moj!Znam ja da sam zagazio u dzunglu,i da divlje zvijeri vrebaju sa svih strana.I ne zalim se,samo ponekad napisem ono sto pomislim.Pa mi bude "lakse".Pozdrav svim NORMALNIM,PRISTOJNIM,KULTURNIM clanovima foruma.A oni ce se vec prepoznati.:duel:
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
Svaka cast odlicno si napisao.Dali smo svima sansu da udu
na privatni forum gdje je druzenje i poverenje na prvom mjestu
Listi ima na milijone bas tako milijone gospodo,nema cega nema.
Nekoji su iskoristili nekoji su zlorabili to poverenje.
Forum je sad zatvoren mozda i nikad vise nece bit otvoren
ko je usao je usao ali vrlo lako izade odande i to se dogada.
Zasto ne greskom administracije nego njih samih.
Forum je podijeljen na dva dijela sta ima na jednom ima i na drugom, samo je razlika sto se u prvi stize poverenjem zalaganjem
a kad se ude u njega dobije se sve doslovno sve.Ako nesto tamo zatrazis dobit ces i niko nije zeljan listi.Zato se razlikujemo od drugih tamo se druzimo,zezamo i zato naziv foruma IPTV ZEZANJE.Toliko od mene.[/QUOTE
neznam zasto im smetaju international i dsuki i zasto nemozes ljudima da dokazes da je na nasem forum jedna prava oaza mira i druzenja niko nikog ne vredja,niko se sa nikim ne svadja i za razliku od drugih foruma svaki drugi komentar nije ima li neko listu jer lista ima i vise nego dvoljno.Sto se tice internationala jedno je sigurno polovina clanova ovde ima liste zahvaljujuci njemu a to sto je njegova nesebicnost udarila po dzepu nekome to nije njegova krivica i nije razlog da ga vredjate.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Ako je tako lepo na tom nekom forumu zašto ste se onda vratili ovde - da pomažete ljudima:cool:priča za malu decu.
Toliko ste složni da su pojedinci upropastili stotine listi za jedan dan i to kako kažu iz osvete vama .
Svojim radom obezvređujete sve ljude koji su se potrudili da sami sebi uz malo truda nađu ono što žele gledati.
Idite lepo na taj vaš forum i družite se , zezajte se, j.......se međusobno .
Pitanje za moderatore:
Zašto dopuštaju da se ljudi registruju i prijavljuju sa više nikova.
Zašto dopuštate da se otvoreno lobira prelazak ljudi na neki drugi forum.
Zašto dopuštate da se objavljuje na desetine lista sa istog servera-rečeno je da je to zabranjeno, jasno je da se tako uništava ceo server.
Zašto dopuštate da trgovci reklamiraju svoj biznis a pritom namerno uništavaju tuđe liste.

Forum je bio miran neko vreme, sad je jasno ko želi da napravi haos i trajno zatvori temu.
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
evo ane ponovo,tebi je sigurno i previse dosadno u zivotu pa zato jedva cekas da neko napise nesto kako bi ti pocela da pametujes i tako uneses malo vedrine u tvom danu
p.s.nezameri sto ti se obracam kao zenskom rodi nije do mene nego do tvog nika koje za razliku od tebe ja imam samo jedan
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Требаше навреме да се реши ова, имавме иницијатива да се отвори посебен топик за иптв во кој ќе ги има дискусиите, аплоад на листи и други пдф. Вака е непегледно се е во една тема каде се и правилата изгубени некаде.
Лесно ќе беше за администрацијата да средува и да ја следи ситуацијата, во смисол на двојни, тројни акаунти и нивно повторно отстранување.
Затоа е ова вака, турлитава.
Друга приказна е дрскоста и безобразлукот, ако некој ми затвори врата значи несака да влезам во друштвото. Нема таму што да барам, но ќе влезам за инает преку прозор и ќе му ја искршам цела покуќнина, тоа е сликата сега.
Ќе заврши и ова но најверојатно по штета на старите и лојални членови.
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ako je tako lepo na tom nekom forumu zašto ste se onda vratili ovde - da pomažete ljudima:cool:priča za malu decu.
Toliko ste složni da su pojedinci upropastili stotine listi za jedan dan i to kako kažu iz osvete vama .
Svojim radom obezvređujete sve ljude koji su se potrudili da sami sebi uz malo truda nađu ono što žele gledati.
Idite lepo na taj vaš forum i družite se , zezajte se, j.......se međusobno .
Pitanje za moderatore:
Zašto dopuštaju da se ljudi registruju i prijavljuju sa više nikova.
Zašto dopuštate da se otvoreno lobira prelazak ljudi na neki drugi forum.
Zašto dopuštate da se objavljuje na desetine lista sa istog servera-rečeno je da je to zabranjeno, jasno je da se tako uništava ceo server.
Zašto dopuštate da trgovci reklamiraju svoj biznis a pritom namerno uništavaju tuđe liste.

Forum je bio miran neko vreme, sad je jasno ko želi da napravi haos i trajno zatvori temu.[/QU
Ko je mene slagao da zivim u SLOBODNOM DRUSTVU!?Kad lijepo kaze ANA90 da sve treba ZABRANITI!A onog ko je izmislio DEMOKRATIJU ganjam vec odavno.I bolje mu je da ga ne uhvatim!

PS
Nista licno.Samo pokusavam malo "spustiti loptu".S dopustenjem!
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
abe tuka se filozofi.. pisateli.. na kraj.. site ovie sto pisuaat doagat samo da go zatvorata ovoj forum sekcija.. da zivnat malku (zezalica) demek nekoj vip forum (p....i) internacional (zokiniko)
so dva profila i ostanatite.. duh i kompanija.. od zezalica.. neznam sto gleda kajgana taka da jas i ostanatite ke pravime po 2 3 profila i ke se zajbavame so lugeto ;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.874
Поени од реакции
3.121
abe tuka se filozofi.. pisateli.. na kraj.. site ovie sto pisuaat doagat samo da go zatvorata ovoj forum sekcija.. da zivnat malku (zezalica) demek nekoj vip forum (p....i) internacional (zokiniko)
so dva profila i ostanatite.. duh i kompanija.. od zezalica.. neznam sto gleda kajgana taka da jas i ostanatite ke pravime po 2 3 profila i ke se zajbavame so lugeto ;)
daj molim te ... malo popravi server.... secka mi lista ,, a to nevolim. volim gledat ko čovjek.
bas si neozbiljan tip.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom