Нови игри

Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Не ми се верува дека Sniper Ghost Warrior 3(Sniper Ghost Warrior 3 [qoob RePack RuTracker]) ја пуштив на канта од 2007(амд дуал кор 4200 со 2гб рам).:D Не знам колку ќе вреди да побарам негде на старо 4 или 6гб рам, ја играв на 800х600 и сецкаше ненормално. Лани пробував Phantom Pain ама не можеше да ја вклучи. Оваа ја вклучив преку SGW3 иако пишуваше дека се пушта преку launcher.
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
3.135
Поени од реакции
8.227
FINAL FANTASY IX Digital Edition


Пред некој ден излезе IX. Оваа е само high definition master, што според мене е сосема исправно. И VII е во најава, ама треба да го објават датумот на издавање, плус ова ќе биде целосен remake. Јас не планирам да ја играм, а и да ја почнам, брзо ќе ја баталам. Блазе си им на тие што ќе им биде прво искуство.
 
R

Riario77

Гостин
Ja sum malce odlskul vo odnos na igrite i vi prepuracuvam da gi igrate : Unreal Tournament (site se dobri) , F.E.A.R.(site) , Prey 2007 , CoD (od kecot pa se do Ghosts) , Site Assassin's Creed a osobeno Batman. Ako nekoj ne znae sto da igra slobodno neka me prasa , imam izigrano preku 1000 igri od sekoj zanr , taka da ako ne znaete sto da igrate ja sum vasiot covek za toa
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.239
Поени од реакции
22.431
Ja sum malce odlskul vo odnos na igrite i vi prepuracuvam da gi igrate : Unreal Tournament (site se dobri) , F.E.A.R.(site) , Prey 2007 , CoD (od kecot pa se do Ghosts) , Site Assassin's Creed a osobeno Batman. Ako nekoj ne znae sto da igra slobodno neka me prasa , imam izigrano preku 1000 igri od sekoj zanr , taka da ako ne znaete sto da igrate ja sum vasiot covek za toa
Бате чим си толку стар дали си играл War Craft 2 , 3 , Heroes 3, 4 , Wolfeinstein : Return to the Castle ?
 
R

Riario77

Гостин
Бате чим си толку стар дали си играл War Craft 2 , 3 , Heroes 3, 4 , Wolfeinstein : Return to the Castle ?
hahahah da sum ja igral sum gi igral site osven heroes 3 i 4 inc return to castle wolfenstain e dobro optimizirana za toa vreme i mi bese zadovolstvo da ja igram :)) iako imam 16 god i dobar pc pak sakam stari igri da igram nekako bolje e bez ova futuristic sranjava vo denesno vreme
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.239
Поени од реакции
22.431
War Craft 2 нема теоретски шанси да си ја играл зашто играта е од 1995 , а по кажувањево за годиниве не си бил роден 1995.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom