Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Не разбирам дали мислат на долг период кога овие двајца се повредија или на период кога они се враќаат

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Не разбирам дали мислат на долг период кога овие двајца се повредија или на период кога они се враќаат

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Се мисли дека нема буквална дата на враќање, секако дека Ибра ќе се врати пред Рохо.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
Се мисли дека нема буквална дата на враќање, секако дека Ибра ќе се врати пред Рохо.
Не ми е верно баш Ибра пред Рохо да се врати, сепак ибра потешка повреда имаше за разлика од Рохо.Инаку на твитер се вртат муабети за околу интернационалната пауза во Ноември дека се очекува да се врати Погба.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
И јас исто мислам.
И така не ни е потребен за со Палас (со оглед на формата нивна), така да добро е што вртат филм дека подолга е повредата. Лично јас не им верувам дека толку е лоша состојбата. Нема потреба да игра за Франција па да се повреди и таму.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Не ми е верно баш Ибра пред Рохо да се врати, сепак ибра потешка повреда имаше за разлика од Рохо.Инаку на твитер се вртат муабети за околу интернационалната пауза во Ноември дека се очекува да се врати Погба.
Ама Ибра е понапред со закрепнувањето, Рохо само за да не се чувствува изолирано иде на тренинзите.[DOUBLEPOST=1506719287][/DOUBLEPOST]https://www.theguardian.com/football/2017/sep/14/megan-rapinoe-alex-morgan-juan-mata-mats-hummels-common-goal

Засега во акцијата на Мата се приклучени Мурињо, Хумелс, Алекс Морган, Меган Рапино и Киелини.
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Гледам на Инстаграм стори што си ги ставил видикот од кај што си сместен, која смирувачка атмосфера е, осветлен град, уличка и тишина, мене за живот измислени ми се такви градови.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.973
Поени од реакции
25.286
Ама Ибра е понапред со закрепнувањето, Рохо само за да не се чувствува изолирано иде на тренинзите.[DOUBLEPOST=1506719287][/DOUBLEPOST]https://www.theguardian.com/football/2017/sep/14/megan-rapinoe-alex-morgan-juan-mata-mats-hummels-common-goal

Засега во акцијата на Мата се приклучени Мурињо, Хумелс, Алекс Морган, Меган Рапино и Киелини.
Никаде низ нетов не прочитав за Мурињо дека се приклучил. Само од тебе читам тоа. :D

Сепак нешто слабо се приклучуваат, чудно. :unsure:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Никаде низ нетов не прочитав за Мурињо дека се приклучил. Само од тебе читам тоа. :D

Сепак нешто слабо се приклучуваат, чудно. :unsure:
Имаше кај некој од новинарите, ме мрзи да барам по Твитер, ќе разбарам утре. Иначе се плашат, на Кајгана ќе ги искараат зш донираат а се кажуваат кои се :))))))
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.973
Поени од реакции
25.286
Имаше кај некој од новинарите, ме мрзи да барам по Твитер, ќе разбарам утре. Иначе се плашат, на Кајгана ќе ги искараат зш донираат а се кажуваат кои се :))))))
Официјално изглеа уште не е приклучен, но можеби ќе се приклучи следните денови/недели чим кај новинар си прочитала. Баш и Гнабри објави твит денеска поздравувајќи го Киелини за потегот.


Се надевам и тој ќе се приклучи зашто само да поддржиш таков потег на некого , а да не се приклучиш ми се чини глупо. Што повеќе подобро и баш добро што се кажуваат, подржуваат и поздравуваат со вакви потези преку социјалните мрежи. Нека има што е можно поголем број.[DOUBLEPOST=1506729765][/DOUBLEPOST]
Aко сака некој оригинален дрес од мегасторот, нека пише порака.

Сликата се става да се гледа, а во спојлер понудата за дрес. Ти обратно. Пази по грешка да не купиш и тикет за натпревар на Сити наместо на Јунајтед :icon_lol:

Убав помин :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom