Струмица

Член од
24 јули 2008
Мислења
666
Поени од реакции
134
Некое сместување за утре вечер? Да не е многу луксузно... Онака средно, за двајца?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.345
Пребукиран е цел град си мислиш Валенсија сме. Многу гужва има, пуно е грцишта и бугари особено сега за викендот. Пробај Глигоров , најголем капацитет има мислам од тие хотели шо се во градот, ваљда ќе се најде нешто.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
emi hotel na izlezot prema dobrejci, super mesto ne mnogu skapo.
Miss Stone пред Василево, кај Градашорци - никој не оди таму, сигурно има празна соба.
А и хотелот не е лош, ама затоа газдата е прав намќор и лош угостител...
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Каде во Струмица стојат такси коли/комбиња што вршат превоз на патници до околните села? Не сум со кола, со автобус ќе дојдам до Струмица ама после ми треба превоз до Општина Босилово. Има сеуште такви? Знам дека на времето имаше.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Каде во Струмица стојат такси коли/комбиња што вршат превоз на патници до околните села? Не сум со кола, со автобус ќе дојдам до Струмица ама после ми треба превоз до Општина Босилово. Има сеуште такви? Знам дека на времето имаше.
Такси од Струмица до Босилово ти е околу 100 денари.
15-60 се нај евтини.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.944
Поени од реакции
6.117
Каде во Струмица стојат такси коли/комбиња што вршат превоз на патници до околните села? Не сум со кола, со автобус ќе дојдам до Струмица ама после ми треба превоз до Општина Босилово. Има сеуште такви? Знам дека на времето имаше.
Sproti golemata posta kaj novata crkva sto probuvat da ja izgradat tamu stojat site taksinja strumica-bosilovo-novo selo .

Ili clenot nad mene kako sto pisa javi se 15-60 15-95 15-88 itn
 
Член од
10 јуни 2016
Мислења
45
Поени од реакции
82
Мислам оти нема потреба да говораме за политика у таа тема
 

Kajgana Shop

На врв Bottom