Instagram (официјална тема)

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66
Аха, еве се снајдов. При првото отварање после апдејтот не сакаше, сега се е океј. Фала ви!
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Кај мене нема ни зум, ни стори, ко што читнав треба да си го апдејтирам у Windows 10, на 8цава не фаќало. Ај, ми потребало. :D
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Ако ја сменам профилната на инстаграм ке видат ли другите?
Пример како на Facebook кога ја менувам профилната им излегува на другите дека сум ја променил. Па прашувам дали е исто и на инстаграм.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
Ако ја сменам профилната на инстаграм ке видат ли другите?
Пример како на Facebook кога ја менувам профилната им излегува на другите дека сум ја променил. Па прашувам дали е исто и на инстаграм.
Nema da vidat
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Кој ку*ац е она со activeuser.ig да ставиш стори и да ги тагнеш за да не ти избришат акаунтот до 25 јули?

Некоја далавера прави некој сероња или? Пошто ако е официјално од инстаграм нели треба да има некое известување од нивна страна да верификуваш со мобилен, а не вакви глупости?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.593
Поени од реакции
38.741
Кој ку*ац е она со activeuser.ig да ставиш стори и да ги тагнеш за да не ти избришат акаунтот до 25 јули?

Некоја далавера прави некој сероња или? Пошто ако е официјално од инстаграм нели треба да има некое известување од нивна страна да верификуваш со мобилен, а не вакви глупости?
Koj moze da ti izbrise akaunt, nekoj virus e toa ne klikaj.
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
I na Instagram pocnaa da mi stigaat requesti od tetki. Davajte predlozi da drugi socijalni mrezi
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Здраво на сите, имам еден проблем со инстаграмот ако можи да ми помогните.
Значи знајте сите дека преку ФБ се најавуваме на инстаграм, да и јас така но преесска од телефон поради некој проблем со инстаграмот го избришав и пак го симнав.
Ама неможам да се најавам преку фб, напрајв, еднаш друг инстаграм ваљда дојде со истиот фб
ама сега како да иам 2 инста на 1 фб
и сега неможам да си го најавам стариот инста преку фб , а си го најавував до пред некое време
кога одам login with fb ми дава, да пишам пас.
Ај да си пратам на е-маил ама не си знам пас од емаилот.

Некое решение ?

фала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom