Бодибилдинг суплементи

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Myprotein ima kaj nas?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Види во Брутал имаа минатата недела попуст 2.5кг 2300ден и про нутри олимпија, иначе мајпротеин имаш и во полео и во сити мол дуќанот од калифорнија (нз како се вика сега).
 
Последно уредено:

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Види во Брутал имаа минатата недела попуст 2.5кг 2300ден и про нутри олимпија, иначе мајпротеин имаш и во полео и во сити мол дуќанот од калифорнија (нз како се вика сега).
Za online naracka od nekade, poso vo ohrid sum.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Кој е подобар муProtein impact whey или ultimate nutrition pro star и каде можам да ги најдам?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Продавам BCAA (нов, неотпакуван), 30 дози - 1000 ден.

 
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Кaкo е нaјдoбрo дa се кoнзумирa oмегa3, oвa кaпсуливе мнoгу гoлеми ми изгледaaт и штo е пoдoбрo oмегa3 или рибинo мaслo
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Свесно ги конзумираме овие де, дај чаре како да ги избегнеме?
Еве јас пијам по 4-5 кафиња на ден, за време на кето морам или да ги пијам без шеќер или со засладувач (натрен или како и да е вика тој со розева лента од кам го земам) и ставам по една таблетка во кафето. Сум го пиел и без воопшто шеќер, али некако ми е ту мач блуткаво :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Свесно ги конзумираме овие де, дај чаре како да ги избегнеме?
Еве јас пијам по 4-5 кафиња на ден, за време на кето морам или да ги пијам без шеќер или со засладувач (натрен или како и да е вика тој со розева лента од кам го земам) и ставам по една таблетка во кафето. Сум го пиел и без воопшто шеќер, али некако ми е ту мач блуткаво :)
Нема како, тоа е. Јас не пијам протеин така да немам проблем, за со кафе не би знаел, пробај со кокосово масло, кај некој има добар ефект - или малце млеко.
 
Член од
23 септември 2015
Мислења
723
Поени од реакции
386
Декa нa oпaкoвкaтa пишувa сaмo дa се земa сo мнoгу вoдa, a oвa не те рaзбрaв зa ручек , пред или пo ручек мислиш?
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
827
Поени од реакции
1.031
Декa нa oпaкoвкaтa пишувa сaмo дa се земa сo мнoгу вoдa, a oвa не те рaзбрaв зa ручек , пред или пo ручек мислиш?
Колку што знам нема некое правило за пиење на овие, јас практикувам наутро на празен желудник пред пиење на протеин... Секој различно ги конзумира јас пак после ручек т.е втор оброк конзумирам мултивитамини...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom