Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
ja se smilovao pa poslao mu listu...koji prevarant....
do sad sam se drzao da nema lista za nove....pa ispadnes budala...e od sad ama bas niko novi nece nista dobti od mene...
Da li si ti stvarno uvjeren da je prevarant zato sto je novi clan?
Mislis da stari clan ne moze biti prevarant.
Pa dobro, to je tvoje misljenje. Moje je da je prevarant taj koji je takav prirodno, i da to ne ovisi od vremena kada se je uclanio.
Pojedinci stvarno rade neke podjele po tome, a znaju da nisu u pravu.
Vi stariji znate da se nismo mogli uclaniti jer se nije moglo registrirati, ali to ne znaci da nismo pratili sto se ovdje dogadja, i bili smo zakinuti da trazimo liste.
Pamtim ovaj Forum kada se pojavio na netu, i odmah se uclanio.
To je bilo davno, ali kada sam se opet vratio vise nije vrijedila moja registracija i puno se u sadrzaju promjenila.
Zakljucak: Svi su clanovi po pravilima Foruma jednaki, i molim da vise ne citam o takvim podjelama.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Da li si ti stvarno uvjeren da je prevarant zato sto je novi clan?
Mislis da stari clan ne moze biti prevarant.
Pa dobro, to je tvoje misljenje. Moje je da je prevarant taj koji je takav prirodno, i da to ne ovisi od vremena kada se je uclanio.
Pojedinci stvarno rade neke podjele po tome, a znaju da nisu u pravu.
Vi stariji znate da se nismo mogli uclaniti jer se nije moglo registrirati, ali to ne znaci da nismo pratili sto se ovdje dogadja, i bili smo zakinuti da trazimo liste.
Pamtim ovaj Forum kada se pojavio na netu, i odmah se uclanio.
To je bilo davno, ali kada sam se opet vratio vise nije vrijedila moja registracija i puno se u sadrzaju promjenila.
Zakljucak: Svi su clanovi po pravilima Foruma jednaki, i molim da vise ne citam o takvim podjelama.
javi se clanu frank159..pa vas dvoje promjenite razmisljanja..sve ce ti on objasniti...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
Da li si ti stvarno uvjeren da je prevarant zato sto je novi clan?
Mislis da stari clan ne moze biti prevarant.
Pa dobro, to je tvoje misljenje. Moje je da je prevarant taj koji je takav prirodno, i da to ne ovisi od vremena kada se je uclanio.
Pojedinci stvarno rade neke podjele po tome, a znaju da nisu u pravu.
Vi stariji znate da se nismo mogli uclaniti jer se nije moglo registrirati, ali to ne znaci da nismo pratili sto se ovdje dogadja, i bili smo zakinuti da trazimo liste.
Pamtim ovaj Forum kada se pojavio na netu, i odmah se uclanio.
To je bilo davno, ali kada sam se opet vratio vise nije vrijedila moja registracija i puno se u sadrzaju promjenila.
Zakljucak: Svi su clanovi po pravilima Foruma jednaki, i molim da vise ne citam o takvim podjelama.
A da ti pošaljem PP-ove uvreda njegovih jer sam mu rekao da objavljuje javno FEAROVE liste,a kaže friško skenirano??[DOUBLEPOST=1494103566][/DOUBLEPOST]
svaka čast.Iskopao si liste stare mjesec dana od objave.Jedna radi a druga...malo je reducirana ;)
Ali,lijepa gesta
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Пар страница уназад неки момак је питао за листу, учлањен пре пар година, мало постова. Ај реко да видим ко је у питању, да погледам историју постова. Нисам могао, ставио опцију да је забрањен преглед. У секунди сам оладио од слања. Некима то није битно али ако већ неком шаљем нешто волим видјети коме шаљем. Нису сви нови чланови ни лоши ни добри, једноставно треба мало воде протећи да видиш какав је ко.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
javi se clanu frank159..pa vas dvoje promjenite razmisljanja..sve ce ti on objasniti...
Ti si pisao o jednom novom clanu, a kasnije si to povezao sa novim clanovima.
Nekako mi to mirisalo da su svi novi clanovi moguci prevaranti. Ja za sebe znam da nisam.
I zasto onda ne bih mogao dobiti listu. Zar samo zbog sumnje?
Odgovorio sam na tvoj post, ti si taj koji pises da neces vise davati liste novijim clanovima.
Pa sam postavio pitanja tebi, ako nemas odgovor, onda nemoj me upucivati na drugog.i[DOUBLEPOST=1494103998][/DOUBLEPOST]
Пар страница уназад неки момак је питао за листу, учлањен пре пар година, мало постова. Ај реко да видим ко је у питању, да погледам историју постова. Нисам могао, ставио опцију да је забрањен преглед. У секунди сам оладио од слања. Некима то није битно али ако већ неком шаљем нешто волим видјети коме шаљем. Нису сви нови чланови ни лоши ни добри, једноставно треба мало воде протећи да видиш какав је ко.
Sa time se slazem, jer ne moze se svi svrstati u isti kos.
To i pisem, ima nas tu svakojakih, i treba se paziti sto se javno pise.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Ti si pisao o jednom novom clanu, a kasnije si to povezao sa novim clanovima.
Nekako mi to mirisalo da su svi novi clanovi moguci prevaranti. Ja za sebe znam da nisam.
I zasto onda ne bih mogao dobiti listu. Zar samo zbog sumnje?
Odgovorio sam na tvoj post, ti si taj koji pises da neces vise davati liste novijim clanovima.
Pa sam postavio pitanja tebi, ako nemas odgovor, onda nemoj me upucivati na drugog.i[DOUBLEPOST=1494103998][/DOUBLEPOST]

Sa time se slazem, jer ne moze se svi svrstati u isti kos.
To i pisem, ima nas tu svakojakih, i treba se paziti sto se javno pise.
pa onda dragi..trudi se...pokusaj davati postove....pomagati ljudima...staviti koju listu...daj svoj obol kajgani..stavljaj i slike ako treba...
pa ces onda dobiti i moje povjerenje...
to vazi za sve nove...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
svjetska lista
Код:
http://gproip.ddns.net:8000/get.php?username=22923865752776&password=1593574628&type=m3u
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Nisam ni sumnjao, ali vjerujem da nemas bas sve makedonske filmove. Ili se varam.
Ja ih imam sve osim Jad (sad da ne trazim godinu):)
Bas site gi nemam od tie so mi gi faka oko samo makedonska krvava svadba nemozev da go najdam so dobar kvalitet

Jad 1975
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
pa onda dragi..trudi se...pokusaj davati postove....pomagati ljudima...staviti koju listu...daj svoj obol kajgani..stavljaj i slike ako treba...
pa ces onda dobiti i moje povjerenje...
to vazi za sve nove...
Prijatelju stalo mi je do svakog povjerenja.
Ako si citao moje postove ili si malo izasao sa Foruma pa prosetao i po drugim domacim sajtovima, vidio bi da jednostavno vise ne stignem sticati povjerenja posvuda. Dosta toga sam i ja dao net zajednici mojim uploadima.
Jednostavno, tu sam jer cekam da FEAR naidje, i onda vjerojatno me opet nece biti na duze vrijeme.
Bas sam obisao SF, i provjerio od kada sam tamo clan. Od 2011.godine, a nijedan post. Ali sam tamo radio upload filmova i naravno iste skidao. Kada je to bilo uh uh huuuu.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom