Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 март 2015
Мислења
210
Поени од реакции
138
Ja sam neiskusan ovde po ovih pitanja, ne znam ni kako se traze liste ni sta, ali nekoliko lista sto je objavio ovde international, white spirit cini mi se bio i fear sto je poslao 1600 , nekoliko rade i nemam nameru sa nikom da delim, prilicno volim da pratim sport i najcesce gledam sportske kanale, nista drugo, samo neki verovatno salju svima i onda liste staje

Ne znam ni kako da skeniram, ako ima neko tutorijal nek mi posalje u PM bicu zahvalan
 
Член од
4 мај 2017
Мислења
80
Поени од реакции
130
vi izgleda ne citate sta ja pisem ni kad obojim ,slao sam i tako i opet im liste stanu ,slao sam svakom po jednu listu koja ima exp date 2018 i opet je stala kad sam mu poslao a do tad dok sam ja povremeno gledao radila je godinu
To bi onda znacilo samo jedno - nikom nista ne slati ! ;):):D
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
vi izgleda ne citate sta ja pisem ni kad obojim ,slao sam i tako i opet im liste stanu ,slao sam svakom po jednu listu koja ima exp date 2018 i opet je stala kad sam mu poslao a do tad dok sam ja povremeno gledao radila je godinu
Dogovorise sa international veruj da neces pogresit on ti moze pomoc oko toga,moze ti on na pm ispratit nickove clanova u koje on veruje i ti isto tako
Tako ces najlakse raspredelit i najsigurnije.
 
Член од
11 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
78
Jel ima itko cijelu udp listu od blizoo mkd trebaju mi samo nastavci ; tipa
/udp/239.255.255.1:1234
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Daj ne tupete sekogas Ima spioni vo temata-se znaese deka ke gi objavat javno.
Samo ona sto ke si najdete sami ke si gledate podolgo vreme.pozz
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
48
Dogovorise sa international veruj da neces pogresit on ti moze pomoc oko toga,moze ti on na pm ispratit nickove clanova u koje on veruje i ti isto tako
Tako ces najlakse raspredelit i najsigurnije.
Moze i tako
Po meni najbolje da se jave ljudi koji bi rado dijelili te liste i vodili evidenciju o tome, a siguran sam da ih ima. I onda uz konzultaciju sa internacionalom izabere se par njih (dvoje-troje) koji bi dijelili te liste, ali ne samo to nego i vodili racuna o njima (kome su sta dali).
Imate ljude koji su se javljali da traze odredjene kanale ili liste. Oni bi mogli odraditi taj dio oko daljnjeg dijeljenja listi, naravno ako im slobodno vrijeme dozvoljava.
Vjerujem da bi tako liste duze trajale a gledali bi svi koji zele da gledaju bez bespotrebnih silovanja servera skeniranjem
Inace, ne javljam se za tu funkciju :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Mozda ce biti ban, ali FEAR ne prima poruke, pa neka bar ovdje procita:

http://yubraca.net/index.php,
Domaci torrent sajt, medju najstrijima i najboljima.
Ako odes tamo i uclanis se, mozes odmah skidati moje oko 2500 filmova koje sam tamo postavio.
A dosada sam postavio preko 5000, a nikada ne bi mi palo na pamet da uvjetujem tko to moze skidati.
Prema tebi sam pogrijesio, izvinio sam se i to je prihvaceno, pa zato ako ces ovo citati, smatraj to samo kao moje misljenje potkrepljeno cinjenicama da tako i radim. A iskustava imam u to ne sumnjaj.
Clan sam ili sam bio clan skoro na svim domacima torrent sajtovima i Forumima, i to pratim od kada je internet dosao na ovim prostorima. Bio i administrator i moderator po tim sajtovima. I nekako covjek za toliko vremena provedenim na internetu, stekne i neku rutinu.
Brzo prepoznajem kakva se osoba krije iz kojeg lika cim napise prvu recenicu. Rijetko sam pogrijesio.
Zasto ti sve ovo pisem? Uvijek sam htio zastiti nekoga koga vidim da se nepravedno napada.
A u ovom slucaju si ti. Radis za zajednicu bezuvjetno, a likovi te napadaju. I meni su to nekad pokusavali.
Zato i znam sto u ovom trenutku osjecas.
I u toj guzvi i ne vidis sa kakvim se tu interesima susreces, i ocito ces pogrijesiti.
Ja citam sve tko sto pise, i vidim da tebe bas ti stari clanovi napadaju. A oni i imaju najvise interesa da ne radis to sto radis. To su likovi koji prodavaju IPTV, to su likovi koji uzivaju da dijele listu po listu pod odredjenim uvjetima, a tu si i likovi koji ce namjerno unistiti listu jer su je nekome prodali.
Naravno da je odluka tvoja, ali sam imao potrebu da ovo napisem, a o meni sam pisao tek toliko da mozes provjeriti da li sam vjeredostojan u ono sto pisem
Srdacan pozdrav i uz tebe sam!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom