Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 септември 2016
Мислења
70
Поени од реакции
306
a kako cu ja znati da ti nisi bio taj koji je objavio liste pod drugim nikom samo da bi dokazao svoju prvu tvrdnju? kako vjerovati bilo kome sa tolikim listama? vec sam rekao da sam slao po jednu listu svima i opet su stale neka potvrdee svi kojim sam poslao po 1 , po 10 , po 100 ,ako neko ima treci nacin ja slusam
Svaka tebi cast FEAR na deljenju listi, ali ako nemas puno vremana da podelis liste od 2-5 po clanu. mislim da je najbolje da taj ceo paket prosledis nekome ko ima vremena i za koga si 100% siguran da ce podeliti svima posteno! Naravno proverenim clanovima, kojima su i ranije slali. Da mene pitas ja bi poslao INTERNATIONALU i DSUKI1966 jer su to ljudine koje su pomogle bezbroj puta, kako meni tako i drugima i kojima liste i dan danas rade, znaci mesecima unazad!!! TI razmisli i verujem da ces najbolje postupiti. Pozdrav svima
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
prvo ce ici najstarijim clanovima tj. onim od prije 2006 znaci njih pet pa da vidimo gdje curi i polako idemo prema novijim po 5 clanova svakih 7 dana ,ovih 5000 listi svakako rade vise od godinu.
Tako je polako napravi selekciju.
A verovatno si do sada i primetio da je neko puštao fvoje liste,, njih odmah anulraj.
 
D

darkon-peder

Гостин
Theo
Marvin
malvina
ilhan
hannan
hana
Arnis
can
ar
roy
hilmi
arne
Jeli ovo privatno od nekog Toma58
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
AMa ti drugar vo posledno vreme ne si ok,koga prekina listata sto mi ja dade te zamoliv da mi pomognes so novite parametri da probam sam da skeniram,od tebe ni traga ni glas,a gledam prakjas listi na nekoj i sekoj den po nekolku,iako imaat sto da gledaat...ama ti si znaes...golem si
hajde na pm
 
D

darkon-peder

Гостин
sabira
pero
petar
arnis
tafil
tamer
karlo
zejnep
adonis
Ian
igor
selman
mehmet
abdula
Mozda ovo je tvoje ???
Daj server da vidimo koliko je nedostupno ;)
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
79
Поени од реакции
167
Mlatite praznu slamu. Nema nacina da bilo sta zastitite. I art, gradina, twobrothers, narodna... sve moze pasti dok trepnete. Sve je do dobre volje ljudi koji znaju doci do listi.
Za sve ostale: Gledacete na miru samo ono do cega sami dodjete.
 
M

malesevac

Гостин
@F.E.A.R druze mogu ja dobiti?
ja sam se regao jos 100 god.
vidi original
Датум на раѓање:
11 ноември 1915
 

Kajgana Shop

На врв Bottom