Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?[DOUBLEPOST=1493988996][/DOUBLEPOST]

ne znam gdje je procurilo a ni kad ,zapisao jesam ali ima 50 clanova registrovanih u aprilu ,kako znati ko je objavio javno ,napisat cu ovako ,slao sam svakom po 10ak i opet su stale postoji li treci nacin?
Stavi je na licitaciju ko ti najvise ponudi tome je ispratis,onda ces videt dali curi ili tece
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
131
Поени од реакции
80
Mlatite praznu slamu. Nema nacina da bilo sta zastitite. I art, gradina, twobrothers, narodna... sve moze pasti dok trepnete. Sve je do dobre volje ljudi koji znaju doci do listi.
Za sve ostale: Gledacete na miru samo ono do cega sami dodjete.
I to kada padne promenice se host ,ali ce i dalje raditi (zarada je u pitanju),na kraju krajeva i dalje ima servera sa MAC adresama,pustite vise debate!
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Jel može neki tutorial kako da se restrimuje kanal? Ili više kanala? Program aplikacija, os... bilo šta? Da ili neko ima iskustva sa tim?
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
@F.E.A.R., vjerovatno si ulozio enorman trud u pronalazenje tih listi i glupo ti je da propadnu. U tih 5000 koje si nasao vjerovatno je najmanje stotinjak sa 1000 i vise konekcija, dakle morale bi raditi i kad se sva ekipa nakaci. Lijepo svaki vikend objavis ovdje jednu i do iduceg vikenda ko vas j..., ne djelim vise. Mozda ljudima dodje iz dupeta u glavu pa kad stanu u utorak.... zalim, nista do subote.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
zato sto im liste rade mjesecima ,i netreba meni nista ,samo savjet daji po dvije 3 ,ali davati po 1000i vise koja je svrha,das jednu gradinu jednom i izbrises je i iz foldera i taj gleda ko covjek ,a ne tu istu listu das 20 ljudi i od nje nema nista u tome je stvar
vi izgleda ne citate sta ja pisem ni kad obojim ,slao sam i tako i opet im liste stanu ,slao sam svakom po jednu listu koja ima exp date 2018 i opet je stala kad sam mu poslao a do tad dok sam ja povremeno gledao radila je godinu
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
79
Поени од реакции
167
vi izgleda ne citate sta ja pisem ni kad obojim ,slao sam i tako i opet im liste stanu ,slao sam svakom po jednu listu koja ima exp date 2018 i opet je stala kad sam mu poslao a do tad dok sam ja povremeno gledao radila je godinu
Ne navodi ih da sami izvuku zakljucak vec im lepo napisi sta mislis i o cemu se radi :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom