Што антивирус користите?

Член од
7 септември 2008
Мислења
693
Поени од реакции
21
Kaspersky Internet Security 9
McAfee Total Protection 2009
Spyboy - Search - Destroy

gi koristam ovie 3 i do sega otkako go imam noviov pc go rabotam na Windows 7 nema virus pronajdeno . se si e naj naj

Sega sakam nekoj sovet od strucni lica dali e stetno da se ima dve ili poveke antivirusni programi ??
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Kaspersky Internet Security 9
McAfee Total Protection 2009
Spyboy - Search - Destroy

gi koristam ovie 3 i do sega otkako go imam noviov pc go rabotam na Windows 7 nema virus pronajdeno . se si e naj naj

Sega sakam nekoj sovet od strucni lica dali e stetno da se ima dve ili poveke antivirusni programi ??
За две антивирусни колку што имам читано е штетно а за еден Antivirus и еден Spyware е ок :toe: но и Kaspersky Internet Security и McAfee Total protection содржат Antispyware па многу ти е натрупано тоа што имаш
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
693
Поени од реакции
21
За две антивирусни колку што имам читано е штетно а за еден Antivirus и еден Spyware е ок :toe: но и Kaspersky Internet Security и McAfee Total protection содржат Antispyware па многу ти е натрупано тоа што имаш
Ke go ostavam togas samo Kasperskyot i Antispywarot
 

Bobson

Seek & Destroy
Член од
22 февруари 2008
Мислења
274
Поени од реакции
41
де дај ми линкови за нод 32 ама да е цел
Незнам што ќе постигнете со кракуван антивирус, ако сакаш заштита најубаво да си платиш или да одиш на некоја бесплатна варијанта, ако не ти се дава пари ти го препорачувам Avira AntiVir Free.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Instalirav ednas ama premnogu mi kocese komjuterot :)
епа до тебе е али тие се најдобри :XD:
само тоа користам и ептен сум задоволен..само што у последно време со клучевите прави проблеми али то е...за без пари топ е :ha:
 

radica

never mind
Член од
21 октомври 2007
Мислења
599
Поени од реакции
36
Можи во право си дека е до мене и до мојот компјутер, и јас сум досат задоволна од Нодов последниов 4, ама то е шо викаш за без пари. Секој втор ден бара пасворд, морам да го наоѓам од некој страни, поради тоа планирам да го сменам, можеби Битдефендер :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom