Кладилница (Генерална дискусија)

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Peskara ne e loso da se proba 1 i 3 +, Genova se sve samo seriozna ekipa ne, i nivnite posledni rezultati nisto neznacat.
 

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
725
Поени од реакции
603
Mrtvite Villareal vo poslednata minuta se izvadia :D[DOUBLEPOST=1487514190][/DOUBLEPOST]Pescara :icon_lol:
 
Последно уредено:

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Cagliari imat 6 gola na gosti daeno, ja pisav Samp 1 i O do 2 i 6 minuta faking isla gol dade za cagliari, i sea 2 1 ke zavrsit.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.859
Поени од реакции
34.895
Селта - 1
Севилја - 1
Дортмунд - 1
Реал - 1

Да не го дрвам анализи манализи , најсигурно ми стои ова , особено Селта и Дортмунд на кои им треба победа како вода. Реал класика си добива утакмици против Еспањол , нема шанси за кикс колку и добар да изгледа Еспањол сезонава. Попрво ќе умрат отколку да дозволат Барса да се приближи на Реал. Севилја имаше некој пад периодов , минатото коло го победи Лас Палмас во гости и мислам дека ќе почнат да темпират форма пред ЛШ со Лестер.
Нешто над 4 коеф би требало , за 25-30 евра максимум.
Пола шпанска лига кога ја имаш на тикет. :D На ова ги додадов и Јуве и Барса али премногу беше , за малце ќе патев од алчност.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Дечки, ја чекам уште Њукасл и знам дека сум најглуп шо си го загинав ливчето, ама ме интересира дали постои некоја опција за да ме исплатат без тикет, поконкретно во Копачка. :( нормално ако ја фатам последната.
 

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
265
Поени од реакции
100
Дечки, ја чекам уште Њукасл и знам дека сум најглуп шо си го загинав ливчето, ама ме интересира дали постои некоја опција за да ме исплатат без тикет, поконкретно во Копачка. :( нормално ако ја фатам последната.
Нормално моите вечер тепаат а сигурно може да се исплатиш ако ги знаеш натпреварите
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Дечки, ја чекам уште Њукасл и знам дека сум најглуп шо си го загинав ливчето, ама ме интересира дали постои некоја опција за да ме исплатат без тикет, поконкретно во Копачка. :( нормално ако ја фатам последната.
Ќе те исплатат ама ќе мораш да пополниш молба прво и се чека едно месец ипол додека да одобрат.

Него мој совет ти е да си ја пратиш утакмицата во кладилница и доколку испадне тогаш одма кај вработениот пријави го тикетот за изгубен за да се блокира за исплата пошо може да се деси некој да го има најдено и да ги подигне парите пред ти да го напраиш ова и тогаш нишо нема да земеш.

Ако е некоја посериозна сума напрај го ова, ако е нешо ептен ситно не вреди да чекаш толку.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom