Кладилница (Генерална дискусија)

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
PSG - Barcelona 2
Bayern - Arsenal 1X
Real Madrid - Napoli 1
Athletic Bilbao - Apoel 1
Man Utd - St. Etienne 1
Paok - Shalke 2-4
Borussia - Fiorentina 2-4
Gent - Tottenham Hotspur 2-4
Legia - Ajax 2-4
Villarreal - Roma 2-4
Rostov - Sparta Prague 2-4
Ludogorets - Koebenhavn 2-4
Olympiacos - Osmanlispor 2-4
Gent - Tottenham Hotspur 2-4
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Како е можно СКА да губи 1-3,а водеа 1-0.. Без Стоа и Гилрој,Спартак им дава 3 гола на гости за 23минути.

1/3 23-8 шутеви 1-2. 2/3 0-4 шутеви,им се пресекоа нозете.:oops::eek::eek::eek::eek::eek:[DOUBLEPOST=1487094242][/DOUBLEPOST]1-4 ....
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Петок сабајле стануваш , ни заби миеш и право отвараш лаптопот и куцаш спортлајф да видиш дали е излезен билтенот. :facepalm: Просечни кладионичар на фб треба админ да ме стават. :pos:

Селта - 1
Севилја - 1
Дортмунд - 1
Реал - 1

Да не го дрвам анализи манализи , најсигурно ми стои ова , особено Селта и Дортмунд на кои им треба победа како вода. Реал класика си добива утакмици против Еспањол , нема шанси за кикс колку и добар да изгледа Еспањол сезонава. Попрво ќе умрат отколку да дозволат Барса да се приближи на Реал. Севилја имаше некој пад периодов , минатото коло го победи Лас Палмас во гости и мислам дека ќе почнат да темпират форма пред ЛШ со Лестер.
Нешто над 4 коеф би требало , за 25-30 евра максимум.
 
Последно уредено:

L.A

Член од
19 јануари 2014
Мислења
1.695
Поени од реакции
1.019
Петок сабајле стануваш , ни заби миеш и право отвараш лаптопот и куцаш спортлајф да видиш дали е излезен билтенот. :facepalm: Просечни кладионичар на фб треба админ да ме стават. :pos:

Селта - 1
Севилја - 1
Дортмунд - 1
Реал - 1

Да не го дрвам анализи манализи , најсигурно ми стои ова , особено Селта и Дортмунд на кои им треба победа како вода. Реал класика си добива утакмици против Еспањол , нема шанси за кикс колку и добар да изгледа Еспањол сезонава. Попрво ќе умрат отколку да дозволат Барса да се приближи на Реал. Севилја имаше некој пад периодов , минатото коло го победи Лас Палмас во гости и мислам дека ќе почнат да темпират форма пред ЛШ со Лестер.
Нешто над 4 коеф би требало , за 25-30 евра максимум.
Волфсбург направи добри трансфери и претходното коло победија со Хофенхајм, кој тешко губи сезонава, Дортмунд променливи се постојано и не се баш сјајни, изгубија од Дармштад, најслабата екипа во Бундес. Така да 1.45 не е којзнај колку Value..
Реал нема простор за коментари али 1.15 не играм баш.
Осасуна последно дава голови против сите ама нема победа долго време и се последни, Селта вчера изгуби од Шахтјор и има реванш четврток.
Севиља одлични на домашен терен, па 1.45 со Еибар е баш добар коефициент.
Со среќа.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Е ова ви се вика типување, неспособни едни.
абе друже барем еднаш да видов да цитираш некој пред мечот, еднаш, вака си ко оние бајовците во кладилница, а ти реков, ти реков дека ќе ги згази Баерн(а пред мечот цело време јаде трици дека е тврда и дека може да изненади Арсенал)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
абе друже барем еднаш да видов да цитираш некој пред мечот, еднаш, вака си ко оние бајовците во кладилница, а ти реков, ти реков дека ќе ги згази Баерн(а пред мечот цело време јаде трици дека е тврда и дека може да изненади Арсенал)
Абе друже барем еднаш да скокнеше некој мој пост во кладилница, вака имам чуство дека си опседнат со мене.
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
560
Поени од реакции
398
Е ова ви се вика типување, неспособни едни.
Се јави пичето Ставро што сатисфакција му е да трола членови кои даваат предлози,додека гореспоменатиот ништо не напишал.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Се јави пичето Ставро што сатисфакција му е да трола членови кои даваат предлози,додека гореспоменатиот ништо не напишал.
Не бе, супер ти беше типот, за само 4 голови го промаши. Немаше среќа овој пат.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
560
Поени од реакции
398
Океј е,промашив,сум промашувал и ќе промашувам,нормално е тоа.А ти што немаш мадиња тоа е друга работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom