Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
тука пишуваш латиница како што гледам и бараш фонтови Т.е некоја програма

Исто и тука,само ама тука бараш македонска подршка

Тука веке имаш македонска подршка направено... , И дај одлучи се што бараш еднаш викаш фонтови, еднаш македонска подршка после викаш не си прашала тоа дај одлучи се што сакаш :smir:

Добро бе:uvo: типката бара некој вид на македонска подршка за Windows media player за да и ги покажува песните на кирилица. Што не разбираш??? Ако знаеш помогни :helou:
@ radica: Ја незнам како да ти помогнам позз:smir:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Добро бе:uvo: типката бара некој вид на македонска подршка за Windows media player за да и ги покажува песните на кирилица. Што не разбираш??? Ако знаеш помогни :helou:
@ radica: Ја незнам како да ти помогнам позз:smir:
Добро бе Подршка ! ако нема наместено на Windows МК Подршка како може да има на WMP MK Подршка или ова башка е :pos2: ?
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Самиот Windows Ако има наместено уште при инсталација МК тогаш и WMP ке има МК не ме убедувајте у нешто што знам членот 1000000 % немаше мк подршка :)

Бојан
Никој не рече за Тастатура ,туку за Regional Options и Аdvanced Moра да биде на FYRO MACEDONIAN
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Самиот Windows Ако има наместено уште при инсталација МК тогаш и WMP ке има МК не ме убедувајте у нешто што знам членот 1000000 % немаше мк подршка :)
очигледно не знаешш... и не сакаш да знаеш:toe:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ај смирете малку да не ве бришам, без меѓусебни дијалози :sport2:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Самиот Windows Ако има наместено уште при инсталација МК тогаш и WMP ке има МК не ме убедувајте у нешто што знам членот 1000000 % немаше мк подршка :)

Бојан
Никој не рече за Тастатура ,туку за Regional Options и Аdvanced Moра да биде на FYRO MACEDONIAN
Тоа е веќе друго нешто :smir: требаше тоа на почеток да го пишеш, коа спомињаш само подршка сите мислат на alt+shift :wink:
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
лол за тоа немам одговор.. и кај мене работи се ок... дури и кога немам македонска подршка:toe:
Ако немаш инсталирано во Regional Options и Аdvanced MK тогаш и во WMP да биде наместено на македонски па ке го дава како хероглифи :)Мора во Windows-oт да биде наместено па после во WMP да го направиш тоа

Тоа е веќе друго нешто :smir: требаше тоа на почеток да го пишеш, коа спомињаш само подршка сите мислат на alt+shift :wink:
па ја цело време за тоа зборувам ако беше за тастатура не ке имаше хероглифи ке имаше само латиница :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Ми треба Неро!

По можност Неро Експрес 6 !

Со се придружни елементи....знаете на кои мислам!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Molam nekoj da mi kazi zosto Windows Media Player ne go prepoznava fontot na pesnite cii iminja se napisani so makedonski font, probav da gi smenam iminjata so laticen font ama pak vo windows media player gi kazva nesto bezveza. mi treba nekoja programa ili???
Ај оди Properties на некоја песна и во табот Details напиши си се што ти треба, ама на кирилица и зачувај. Пушти ја песната во Winamp и во Windows Media Player, види што ќе биде и каде.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Некоја програма да ја симнам само песната од утубе....без клипот....

Имав Vdownloader,но не сакаше да ги симнува нешто...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom