Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Незнам за превод... да видите едино ова сајтовите што се од англиски да ви преведе на спрски ... имав јас еден програм за преведување ама којзнае каде е, ќе го побарам да видам ако го најдам и да видам дали е исправен, ако све е во ред со него ќе го аплоадирам и ќе ви дадам линк. :toe:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
некоја програма за некоја филм ако го снимам на цд да неможе да се преснимува:smir:
1) НЕВОЗМОЖНО Е ТОА (и да има таква програма)
2) Пообјасни поточно што сакаш да праиш.
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Ако може да ми најде некој програма за преведување од Англиски на Македонски и обратно.. Ве молам итно е..:)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ако може да ми најде некој програма за преведување од Англиски на Македонски и обратно.. Ве молам итно е..:)
Ај прочитај ја целава последна страница од темава....

Почнаа и последните страни да не ги читаат ц ц ц....
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
1) НЕВОЗМОЖНО Е ТОА (и да има таква програма)
2) Пообјасни поточно што сакаш да праиш.
видете сега кога ке земам некое оригинално ЦД од свадба неможам да го копирам на друго за тоа прашувам дали е можно и јас тоа да го правам тоа што ке го снимам да неможе да се копире:smir:
 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
видете сега кога ке земам некое оригинално ЦД од свадба неможам да го копирам на друго за тоа прашувам дали е можно и јас тоа да го правам тоа што ке го снимам да неможе да се копире:smir:
Мислам оти имаше една таква прогама и се викаше CD Protector. Ке се потрудам после да уште нешто, и ке пишам. Постои таква програма но сигурно е триал а и колку е корисна и практична тоа е знак :icon_ques :icon_lol:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
видете сега кога ке земам некое оригинално ЦД од свадба неможам да го копирам на друго за тоа прашувам дали е можно и јас тоа да го правам тоа што ке го снимам да неможе да се копире:smir:
Ако неможеш со Copy-Paste ќе можеш да го преснимиш со Nero преку Recode DVD-Video што значи и да е заштитено со 12093813 ствари, ќе може да се копира (иначе не би постоеле торенти ако неможе)

Ама сепак некој недоволно упатен (на пример, ти) нема да може да копира дискови :)

Пробај од тука нешто
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
видете сега кога ке земам некое оригинално ЦД од свадба неможам да го копирам на друго за тоа прашувам дали е можно и јас тоа да го правам тоа што ке го снимам да неможе да се копире:smir:
Toa e do kamerata. Kamerata snima direktno na CD i vo snimanje se vrsi taa zastita.
 

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
Барам програма со која што можам да симињам флеш сајтови.Значи да можам после тоа офлајн да ги листам.
Пробав со некои програми,ми ја симиња страната,али после тоа не ми ја отвара!
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
3
Барам програма со која што можам да симињам флеш сајтови.Значи да можам после тоа офлајн да ги листам.
Пробав со некои програми,ми ја симиња страната,али после тоа не ми ја отвара!
Ако има некој нешто вакво може ли и за мене.
Фала:helou:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Може ли некој да ми даде програма за Home disign.Ја имам Cheif Architect Х1 но trial е и тешка е не ја разбирам баш многу :nesum: , еднаш прашав но никој не ми дади па еве пак да пробам :smir:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Autodesk 3d's Max 2008 или 2009. Ај ако има некој асален торент за нив, нека ми прати по пп.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom