Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.710
Поени од реакции
52.642
не ми треба емулаторот ми треба само биос од пс2
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Некој ако може да ми понуди некоја добра програма за обработување на видеа ? Фала однапред.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Некој ако може да ми даде програма со која ке можам да конвертирам DVD во AVI, но да биде лиценцирана, зошто симнав некои програми, но не можам да најдам лиценца за нив.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Некој ако може да ми даде програма со која ке можам да конвертирам DVD во AVI, но да биде лиценцирана, зошто симнав некои програми, но не можам да најдам лиценца за нив.
Total Video Converter
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
3
Некој ако може да ми даде програма со која ке можам да конвертирам DVD во AVI, но да биде лиценцирана, зошто симнав некои програми, но не можам да најдам лиценца за нив.
Drugar jas imam ede program go imam probano mnogu e dobar
"Win Avi Video Converter" se vika
Jas toj so go imam so ima serial
Ako ne mozes da go najdes pisi e-mail ili MSN i ke ti go pustam
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.897
Поени од реакции
1.296
Програма за restore на загубени видеа во Windows movie maker?Ако постои некоја...
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Програма за restore на загубени видеа во Windows movie maker?Ако постои некоја...
Види ова...
To restore the collections file


  1. Close Windows Movie Maker.
  2. In My Computer or Windows Explorer, locate the folder that contains the backup copy of the collections file Mediatab.dat.
  3. Select the Mediatab.dat file.
  4. On the Edit menu, click Copy.
  5. Open the following folder: \Documents and Settings\UserAccountName\Local Settings\Application Data\Microsoft\Movie Maker
  6. On the Edit menu, click Paste.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.897
Поени од реакции
1.296
Види ова...
To restore the collections file


  1. Close Windows Movie Maker.
  2. In My Computer or Windows Explorer, locate the folder that contains the backup copy of the collections file Mediatab.dat.
  3. Select the Mediatab.dat file.
  4. On the Edit menu, click Copy.
  5. Open the following folder: \Documents and Settings\UserAccountName\Local Settings\Application Data\Microsoft\Movie Maker
  6. On the Edit menu, click Paste.
Неможам да го најдам тоа mediatab.dat на search го барав го нема...а ова другото напраив се,и во тоа под 5. шо е отвара и има таму mediatab.dat...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom