Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Ми треба програмче некое . кога слегнав .avi фајл го ставив на DVD и го ставив во DVD-то и ми вика дека неможе да го прочита ... дадејте некоја програма ама не триал .. целосна .. да може да го конвертирам фајлот
 
Член од
31 август 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Odma baram od nekogo link da mi pise pod mene za citot za kanter b-boy oti site go kotistat a ja se si zimam 5 mesto od 8 dusi ve molam site so znaete da me kazete oti do sea igra i iznervirase.:uvo:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Луѓе мене ми треба програма за контрола и наплата на VOIP разговори. Се утепав од барање на интернет никако неможам да најдам. Иначе користам Linksys PAP2T па ако некој има нешто би ми била од од голема корист
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Ај ако сака некој да ми најде додаток за ГТА сан андреас или не знам точно што е ама знам дека има повеќе верзии српска,македонска,руска итн. тука има повеќе коли подобри итн па ако сака некој да ми ја најде српската :):helou:

Еве види нешто овде ако ти е од корист

http://www.moddb.com/games/grand-theft-auto-san-andreas/addons

http://games.softpedia.com/get/Mods-Addons/GTA-San-Andreas-Hot-Coffee-Adult-Mod.shtml

http://www.strategyinformer.com/pc/mods/grandtheftautosanandreas/mod.html

http://grandtheftauto.filefront.com/file/San_Andreas_Mod_Installer_SAMI;55091

Поздрав:helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ај некој ако знае нека ми даде некоја програма која го регистрира месечниот сообраќај на мојот интернет, да знам месечно колкав download имам направено и слично? АЈ ако постои такво програмче нека ми прати некој линк.

Однапред Благодарам.:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ај некој ако знае нека ми даде некоја програма која го регистрира месечниот сообраќај на мојот интернет, да знам месечно колкав download имам направено и слично? АЈ ако постои такво програмче нека ми прати некој линк.

Однапред Благодарам.:smir:
NetLimiter

Hint: Google
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
2 реприза:D:
Moжеби има некој побарано за истово претходно али премногу постови има па ептен време ќе ми одземи.

Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала.
П.С. Звучната ми е АC`97
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
2 реприза:D:
Moжеби има некој побарано за истово претходно али премногу постови има па ептен време ќе ми одземи.

Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала.
П.С. Звучната ми е АC`97
ај пак

Па само инсталирај си ги драјверите што ти се од цедето од звучната/матичната и толку. После во START менито или во CONTROL PANEL ќе можеш да си подесуваш што сакаш.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Може ли некој да ми даде програма за да можам да ставам пасворд на некој фолдер ама кога ке флезам во фолдерот одкако ке напишам пасворд, фајловите во него да се отклучени да не мора повторно да пишам пасворд....Го користев малце FolderGuard Professional Edition ама и кај него треба кога ке флезеш во фолдерот да пишуваш пасворд за секој фајл па потоа поново да го кодораш и такви работи...Така да препорачајте некоја....:pos2::pos2: 10x
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Може ли некој да ми даде програма за да можам да ставам пасворд на некој фолдер ама кога ке флезам во фолдерот одкако ке напишам пасворд, фајловите во него да се отклучени да не мора повторно да пишам пасворд....Го користев малце FolderGuard Professional Edition ама и кај него треба кога ке флезеш во фолдерот да пишуваш пасворд за секој фајл па потоа поново да го кодораш и такви работи...Така да препорачајте некоја....:pos2::pos2: 10x
Hide files and folders 3 линкот го имаш по ПП
 

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
А ако сакаш да ми го дадеш и мене линкот :smir:
Фала однапред
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
е де дадејте ми линк за Alcohol 120% ама на англиски да е оти отепах се од преги нигде неможам да наам се македонски ми излеват... фала однапред и чекам на ПП линк :smir::smir::smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
А ако сакаш да ми го дадеш и мене линкот :smir:
Фала однапред
Пратено :wink:

е де дадејте ми линк за Alcohol 120% ама на англиски да е оти отепах се од преги нигде неможам да наам се македонски ми излеват... фала однапред и чекам на ПП линк :smir::smir::smir:
Кој чека,ќе дочека провери ПП :wink:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
е ај најдејте дејте линк од дека да си слегнам софтвер за графичката картичка nvdia geforce FX 5200...чекам на ПП :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom