Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Имаше една добра, windown се викаше... ама не знам дали фаќа на XP.
Види, пробај.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.176
Поени од реакции
898
Барам некоја програма слична на Atomix MP3 или Virtual DJ, со која може да се миксаат MP3-ки, со многу ефекти или како алтернатива, интересни Plug-ins за двете првонаведени?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Јас имам слично барање.
Барам програма со која ќе можам да исечам дел од мп3ка. Ми треба за да си направам ринтон за СМС пораки. Најдоф интересен момент во најавната шпица на Хи-Мен и сега сакам да го исечам само тоа да го имам.
Првите месец дена сечев со Неро Вејв Едитор, ама сега ми бара мп3 плагин. (Да го платам тој мп3 плагин, да бидам прецизен).
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Postoi nekoja programa za konvertiranje od mp3. na amv i obratno ili od wmv. na mp4. ili 3gp.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Јас имам слично барање.
Барам програма со која ќе можам да исечам дел од мп3ка. Ми треба за да си направам ринтон за СМС пораки. Најдоф интересен момент во најавната шпица на Хи-Мен и сега сакам да го исечам само тоа да го имам.
Првите месец дена сечев со Неро Вејв Едитор, ама сега ми бара мп3 плагин. (Да го платам тој мп3 плагин, да бидам прецизен).
Sony Vegas Studio и за видео и за аудио, што сакаш моеш да праиш. Или пак Adobe Premiere ако ти се даваат 3 гига од хард дискот (Вегасот е 80мб)
 
Член од
27 октомври 2007
Мислења
7
Поени од реакции
0
baram programa za sredvanje na sliki... potocen da bidam na hard diskot imam sliki ne eden kup nego dva.e sega se so sakam e da gi namalam naednas site da ne se po 2 ili 5 mb tuku nesto polesno i imeto naednas na site ako mozi da go smenam.(rename) odnapred fala
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Барам антивирус (лиценциран) во добра состојба...може поволен...хаха (мала шала)

Ако знае некој нека ми прати линк по ПП..
Однапред Благодарам!:smir:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
AVG ти е супер, плус бесплатен е.
Друга опција, Avast и ќе ти дадам сериски ако сакаш.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Sony Vegas Studio и за видео и за аудио, што сакаш моеш да праиш. Или пак Adobe Premiere ако ти се даваат 3 гига од хард дискот (Вегасот е 80мб)
Фала за предлогот, ама bodlikav веќе ми прати линк за SONY Sound Forge 9.0 c
Кога сум веќе тука да го информирам дека кракот не работи :(
Така да за месец дена ако ми притреба сличен софтвер идам за ВЕГАС :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Абе земи си од авто-пазар Norton 360 со лиценца и све!!
Внатре имаш упатство да го претвориш во лиценциран и како да си го зел за 150 долари.
Се во ред...само не сум од Скопје...од Струмица сум
Во секој случај фала. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom