Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2016
Мислења
951
Поени од реакции
1.708
Ja ga imam na samsung smatr tv[DOUBLEPOST=1477490521][/DOUBLEPOST]
Ja kad sam se rigistrirao sve je bilo ok stavljaosam liste sve je bilo ok i neznam posle kiliko vreme usaosam u sajt da ubacim listu nedajemi da udzem a bilo je sve ok radilo je perfektno i to je to sad mi trazi kod ali nisam ga jos dobio vec 2 nedelje
Inace imam samsung tv TV UE55H8000
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Jel radi taj OttPlayer na Android Sony TV.
Pokusao sam .. i nisam uspeo instalirati.
Ako neko zna, pomoc bi mi dobro dosla.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Inace imam samsung tv TV UE55H8000
Probaj reset password
ottplayer.es/account

Jer nemoguce da se ne mozes login sa svojim podatcima?

To sto upises prilikom registracije na Ott sajtu tj. Kad se registriras te iste podatke upisujes poslije na OttPlayer/Smart tv .... predhodno upises uredjaj/devise naprimjer LG Smart tv 1 taj uredjaj mora biti poslije na Smart tv kad pokrenes OttPlayer i ides na Option tj. Postavke poslije klik na Login/refresh

Pozdrav
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
951
Поени од реакции
1.708
Jel radi taj OttPlayer na Android Sony TV.
Pokusao sam .. i nisam uspeo instalirati.
Ako neko zna, pomoc bi mi dobro dosla.
88.150.252.53 ova je ip adresa[DOUBLEPOST=1477491594][/DOUBLEPOST]
Probaj reset password
ottplayer.es/account

Jer nemoguce da se ne mozes login sa svojim podatcima?

To sto upises prilikom registracije na Ott sajtu tj. Kad se registriras te iste podatke upisujes poslije na OttPlayer/Smart tv .... predhodno upises uredjaj/devise naprimjer LG Smart tv 1 taj uredjaj mora biti poslije na Smart tv kad pokrenes OttPlayer i ides na Option tj. Postavke poslije klik na Login/refresh

Pozdrav
Probacu i to hvala!!![DOUBLEPOST=1477491715][/DOUBLEPOST]
Probaj reset password
ottplayer.es/account

Jer nemoguce da se ne mozes login sa svojim podatcima?

To sto upises prilikom registracije na Ott sajtu tj. Kad se registriras te iste podatke upisujes poslije na OttPlayer/Smart tv .... predhodno upises uredjaj/devise naprimjer LG Smart tv 1 taj uredjaj mora biti poslije na Smart tv kad pokrenes OttPlayer i ides na Option tj. Postavke poslije klik na Login/refresh

Pozdrav
Sve sam to uradio ali probacu da resetujem passvord pozz
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Ja koristim Fork Player na drugom Samsung Smart tv .... odjavi se sa Samsung acc.... napravi se Develop acc.... BEZ password samo User/develop ... poslije odem na aplikacije .... kliknem na jednu i drzim par sekundi dok se ne pojavi da upisem odgovarajucu IP adresu .... ima to sve na youtube..... nakon tog imate Fork Player pod Smart Hub apk.... stavis listu na USB pokrenes Fork Player i peglaj

Pozdrav
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
951
Поени од реакции
1.708
Ja koristim Fork Player na drugom Samsung Smart tv .... odjavi se sa Samsung acc.... napravi se Develop acc.... BEZ password samo User/develop ... poslije odem na aplikacije .... kliknem na jednu i drzim par sekundi dok se ne pojavi da upisem odgovarajucu IP adresu .... ima to sve na youtube..... nakon tog imate Fork Player pod Smart Hub apk.... stavis listu na USB pokrenes Fork Player i peglaj

Pozdrav
To je mislim naj pametno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom