Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
OttPlayer je samo za android nema za windows?
Jel može neko da mi pošalje na pp koji user agent da upišem da bi proradilo?
 
T

tissot75

Гостин
To sam i rekao, na nekim koji su poznati kao vlc blokiran je user agent. Na nekim koji nisu toliko poznati a o kojim pricate javno bit ce blokiran. Sto je najgore po vas nisu svi plejeri kao vlc pa da moze ucitati user agent iz m3u liste, neki to ne mogu nikako na taj nacin.

Nekim ljudima je cilj da se pohvale da znaju kako radi jer su upravo saznali i onda uniste gledanje svima koji to gledaju godinama.

Nikad necemo naucit.
Prvo nije cilj da se pohvale vec pomognu , drugo tip pita par puta niko mu ne odgovara , trece koga to po nas cini mi se tebi ne odgovara cim tako pises .... Jer taj Amis se komentarise na X drugih foruma javno sto bi ovdje bilo drugacije ....
I jos pisu Amis radi na poruke ne odgovaram ... E jbg sto ces na forumu pokupit nesto novo ili saznat i to je to a pomoc ????
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Amis radi na OttPlayer

Sto se tice OttPlayer juce sam komsiji napravio OttPlayer na njegovom LG Smart.tv-u

Sve zavisi kako i sta radite sa OttPlayer i Smart.tv .... evo ko zeli nek napise ovdje javmo kompletan sadrzaj zasto vam na Smart tv ne radi OttPlayer znaci napisite sta ste sve radili od-do recimo registracija na sajtu pa sta ste uradili na Smart tv i da vam NE radi jer svi treba da odredite na sajtu uredjaj/device a to isto treba da vam se pojavi na Smart tv i kad ubacite listu treba stiklirati listu na sajtu ...... ima tu par opcija koje se moraju odraditi da bi OttPlayer radio.... ja juce nisam dobio nikakav Key/Kod za aktiviranje OttPlayer i sve radi perfektno.... postoje dokazi...

Pozdrav
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
951
Поени од реакции
1.708
Radi kako vidis na WIN10 BEZ IKAKVI PROBLEMA TELEFONA ILI BILI STA.Isto radI i na(MXQ-4K)Прегледај го приврзокот 158745 https://www.youtube.com/watch?v=2UM_o0B8Mu4
Ja ga imam na samsung smatr tv[DOUBLEPOST=1477490521][/DOUBLEPOST]
Amis radi na OttPlayer

Sto se tice OttPlayer juce sam komsiji napravio OttPlayer na njegovom LG Smart.tv-u

Sve zavisi kako i sta radite sa OttPlayer i Smart.tv .... evo ko zeli nek napise ovdje javmo kompletan sadrzaj zasto vam na Smart tv ne radi OttPlayer znaci napisite sta ste sve radili od-do recimo registracija na sajtu pa sta ste uradili na Smart tv i da vam NE radi jer svi treba da odredite na sajtu uredjaj/device a to isto treba da vam se pojavi na Smart tv i kad ubacite listu treba stiklirati listu na sajtu ...... ima tu par opcija koje se moraju odraditi da bi OttPlayer radio.... ja juce nisam dobio nikakav Key/Kod za aktiviranje OttPlayer i sve radi perfektno.... postoje dokazi...

Pozdrav
Ja kad sam se rigistrirao sve je bilo ok stavljaosam liste sve je bilo ok i neznam posle kiliko vreme usaosam u sajt da ubacim listu nedajemi da udzem a bilo je sve ok radilo je perfektno i to je to sad mi trazi kod ali nisam ga jos dobio vec 2 nedelje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom