Кладилница (Генерална дискусија)

15 октомври 2014
2.041
802
Доминираа Унион Берлин па црвен добија.Среќа и другиве попија црвен па дадоа гол. Има шанси сега второ 10 на 10 се, ќе притиснат Берлин

2.438

Кога ќе пишеш нешто ако не ти се појави одма направи си рефреш и ќе го има коментарот не да го постираш по 100 пати.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
15 февруари 2010
11.400
10.898

Курац баки мој. Отидовме курбан. Инаку како што ти кажаа еднаш постирај и мани рефреш ќе ти излези коментарот

8.682
Вехта-Бајројт 1/4 37,5+ 18-18 .. На 5 и пол минути до крај,Вехта водеа 16-9.:tapp::tapp::tapp::tapp:

Страшно клета екипа,прво коло ме наденаа,сега пак. 5 и пол минути само 2 поени а-у.Инаку ниедно слободно немаше,ова за во Гинис.Последните два напади кошот не го видоа двете екипи матер им ебам.

На друг тикет ги чекам Лајпциг,врска немаа и дадоа гол на среќа и после нецели 2-3 минути Аугзбург дадоа страшен гол.Мајку ви ебам,во 2 минути посравте све.

А кошаркава за само 10 секунди во 2/4 одма слободни лелеле.:boksix::boksix: Втор напад пак слободни. Шестата ја пуштија изгледа.:uzi:

16 јули 2013
3.867
4.377
После она што го видов и уште некоја секунда го гледам,не е можно волку провидно да танкираат или можда и да наместат меч тенисериве Дастин Браун каква петарда е ликов 33% убацен прв сервис,па тоа поише ја иам на теренине у карпош а не па он да неможе да погоди прв сервис барем 2 пати у негов сервис гем.... Норберт Гомбош стига до финале у Орлеанс.... еден од подобрите челинџери... сум рекол никад не типувам на вакви педерски турнири(челенџер) ама тоа е јбг бараш мала квота и го ставаш Дастин браун петардата 1.35 да те падне....