Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
А безбедносни снимки на Влада и снимки од ПИМ мерки ептен е легално да се изнаоѓаат „случајно“ по телевизии и интернет портали.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Го знам и помислив на тоа. Но, мислам дека тоа не е нелегална снимка, туку од безбедносните мерки во владата.
Како бе не ти е срам? Ти се смеат сите бе, врска немаш од ништо, за нешто бараш докази, за нешто викаш дека биле безбедносни мерки. Какви мерки бе глуп? Срамота е бе чиче, треба да се засрамиш.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Го знам и помислив на тоа. Но, мислам дека тоа не е нелегална снимка, туку од безбедносните мерки во владата.
на јутуб безбедносни снимки од владата???
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
Како бе не ти е срам? Ти се смеат сите бе, врска немаш од ништо, за нешто бараш докази, за нешто викаш дека биле безбедносни мерки. Какви мерки бе глуп? Срамота е бе чиче, треба да се засрамиш.
Море мали, јас реков дека мислам дека се од тој тип тие снимки. Јас немам врска? Па вие со уличарски викања се служите бе деца. Нема издржан коментар, поткрепен со факти, со делови од закон... Секако дека секој може да не е во право за нешто, ама па вие тотално ништо релевантно за дискусија не нудите. Ако мислиш дека навредителните зборови се аргумент... е па не се. Обратно.
Ај избриши го носот и мама нека ти намачка „мармелатче на лепче“ и оди со дечињата да возите „точаче“. Не си достоен за дуел. Пратете некој „појак“.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Море мали, јас реков дека мислам дека се од тој тип тие снимки. Јас немам врска? Па вие со уличарски викања се служите бе деца. Нема издржан коментар, поткрепен со факти, со делови од закон... Секако дека секој може да не е во право за нешто, ама па вие тотално ништо релевантно за дискусија не нудите. Ако мислиш дека навредителните зборови се аргумент... е па не се. Обратно.
Ај избриши го носот и мама нека ти намачка „мармелатче на лепче“ и оди со дечињата да возите „точаче“. Не си достоен за дуел. Пратете некој „појак“.
Мислел бе...

Тој всушност мислел.

:icon_lol:
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
на јутуб безбедносни снимки од владата???
Е тоа е веќе користење на истите за партиски и сличен вид на потреби. Види, јас не знам точно, но мислам дека имаше коментар дека овие се од тој вид на снимки. А нивното користење... „но комент“. Се се „избуричка“. Се стана „каша попара“.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Го знам и помислив на тоа. Но, мислам дека тоа не е нелегална снимка, туку од безбедносните мерки во владата.
на јутуб безбедносни снимки од владата???
Тогаш треба да се испита како протекоа тие легални владини снимки
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.548
Поени од реакции
62.463
Море мали, јас реков дека мислам дека се од тој тип тие снимки. Јас немам врска? Па вие со уличарски викања се служите бе деца. Нема издржан коментар, поткрепен со факти, со делови од закон... Секако дека секој може да не е во право за нешто, ама па вие тотално ништо релевантно за дискусија не нудите. Ако мислиш дека навредителните зборови се аргумент... е па не се. Обратно.
Ај избриши го носот и мама нека ти намачка „мармелатче на лепче“ и оди со дечињата да возите „точаче“. Не си достоен за дуел. Пратете некој „појак“.
Да мислиш, ти не би отворил профил на кајгана...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Опомена за меѓусебни лични навреди. Дискутирајте, бранете си ставови, лични навреди носат бан.
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
на јутуб безбедносни снимки од владата???
Тогаш треба да се испита како протекоа тие легални владини снимки
Нормално. Многу работи останаа „неважни“... па се премина на политика... Пржино, „решенија“... а кршењето на многу закони и сл. остана на страна... Затоа реков „каша попара“.[DOUBLEPOST=1474288483][/DOUBLEPOST]
Опомена за меѓусебни лични навреди. Дискутирајте, бранете си ставови, лични навреди носат бан.
Се надевам дека не се однесува ова и на мене, јас никого не навредувам. Прочитајте го дијалогот со Лет3... културно, нормално.. со свои мислења (какви и да се).[DOUBLEPOST=1474288528][/DOUBLEPOST]
Да мислиш, ти не би отворил профил на кајгана...
Ај оди напиши домашно. Која буква денеска ја учевте?[DOUBLEPOST=1474288636][/DOUBLEPOST]
Мислел бе...
Тој всушност мислел.
:icon_lol:
Ко старине од Мапеш Шоу си... само некои „мрчења“ дофрлаш. Туку, ти не треба да мислиш, има за тебе кој да мисли. Лесно ти е. Одморен мозок. Штета што не го користиш сам, лично.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Се надевам дека не се однесува ова и на мене, јас никого не навредувам. Прочитајте го дијалогот со Лет3... културно, нормално.. со свои мислења (какви и да се).
Се однесува на сите кои користат лични навреди кон други членови. Вклучувајќи те и тебе, на пример за ова:
Мило ми е. Јас сум Ѓорѓи. Чудно име ти дале... Најглуп.
Tолку за ова, назад на дискусија.
 
Член од
23 март 2015
Мислења
7.011
Поени од реакции
1.983
Па човекот сам (и прв) се изјасни. И тоа Х пати. Штом толку следите, кај сте цело време да им ги скратите таквите коментари. Константни се. Од мене нема такви.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Море мали, јас реков дека мислам дека се од тој тип тие снимки. Јас немам врска? Па вие со уличарски викања се служите бе деца. Нема издржан коментар, поткрепен со факти, со делови од закон... Секако дека секој може да не е во право за нешто, ама па вие тотално ништо релевантно за дискусија не нудите. Ако мислиш дека навредителните зборови се аргумент... е па не се. Обратно.
Ај избриши го носот и мама нека ти намачка „мармелатче на лепче“ и оди со дечињата да возите „точаче“. Не си достоен за дуел. Пратете некој „појак“.
Немаш врска џабе се правиш интелектуалец, штом нешто криминално браниш и не бараш никаков доказ за тоа, а за се друго бараш докази да ти се покажат значи немаш врска што пишуваш.
Па вика не навредувал :pos: што плачеш бе, признај си дека навредуваш и ти.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Нормално. Многу работи останаа „неважни“... па се премина на политика... Пржино, „решенија“... а кршењето на многу закони и сл. остана на страна... Затоа реков „каша попара“.[DOUBLEPOST=1474288483][/DOUBLEPOST]
Се надевам дека не се однесува ова и на мене, јас никого не навредувам. Прочитајте го дијалогот со Лет3... културно, нормално.. со свои мислења (какви и да се).[DOUBLEPOST=1474288528][/DOUBLEPOST]
Ај оди напиши домашно. Која буква денеска ја учевте?[DOUBLEPOST=1474288636][/DOUBLEPOST]
Ко старине од Мапеш Шоу си... само некои „мрчења“ дофрлаш. Туку, ти не треба да мислиш, има за тебе кој да мисли. Лесно ти е. Одморен мозок. Штета што не го користиш сам, лично.
Друже толку многу патиш по внимание? константно лупаш такви глупости што човек невозможно е да не те цитира, па кога ќе добиеш соодветен одговор на твојата глупост, таква каква што заслужуваш се чуствуваш навреден. Неможи тоа така друже. Сам предизвикуваш такви реакции.

Има овде многу со спротивни мислења, ставови што сакаат да дискутираат на нормален начин, неможи само ти и зебар да сте стално црни овци, и постојано вие да сте тие кој се осеќат навредено од иљадници членови.


Инаку СЈО, побарало и трет пат продолжување на притворот за крадоначалникот на Битола.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom