Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Уште во диско да сакаш да одиш и топ ќе ни е, ќе му се смееме во лице додека си пиеме нешто,нормално јас частам :D
Ееееехеј, чеја па ти малце, види дали има и други кандидати а не со првиот одма(n)
 
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.012
Поени од реакции
867
Kade moze da najdam zgodna visoka so ubavi noze da ja nerviram komshikata :icon_lol:
 
Член од
13 јули 2016
Мислења
9
Поени од реакции
1
Dolgo vreme tragam po dragocenosti spored lokalni prikazni i legendi...Dali znae nekoj sto znaci potkovica klepana na kamen .molam za brz odgovor
 
G

Goldie

Гостин
Пред некое време гледав на телевизија емисија во која еден дечко кажуваше за некој сајт за автомобилски делови демек со најголем избор во мкд плус имало можност да ги пребаруваш деловите по марка/модел на автомобил. Да не знае некој како се вика сајтов ?
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
3.279
Дали некој е, или познава некој добар графити артист што би исцртал стан во Охрид?

Sent from my A8 using Tapatalk
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
221
Поени од реакции
127
Пред некое време гледав на телевизија емисија во која еден дечко кажуваше за некој сајт за автомобилски делови демек со најголем избор во мкд плус имало можност да ги пребаруваш деловите по марка/модел на автомобил. Да не знае некој како се вика сајтов ?
Euro07..mk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.324
Поени од реакции
11.161
Не не друго барам, мене ми требаат за рацете, плускавци да не ми се прават. Фала во секој случај.
дека нема да ти се прават плускавци со сунгерот мало сутра
незнам зашо не пробаш со ракавици или со овакви



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom