Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Е сега ај јас да си побарам,не совети и сл. туку мислење од претежно девојките на форумов,вака сега значи се запознав со една девојка која па прилично ми се свиѓа но од досега моето за жал лошо искуство,добро прилично лошо некако не ми се тргнува во т.н поход што знам некако од дамна не сум се замарал со тоа незнам што мислите вреди ли да се проба или да си продолжам со оне нигхт шоу
Биди “шизик на ризик“...без ризик нема добивка.:smir:
И да не испадне како што сакаш има наредна...многу риби има во морето за тебе:)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Е сега ај јас да си побарам,не совети и сл. туку мислење од претежно девојките на форумов,вака сега значи се запознав со една девојка која па прилично ми се свиѓа но од досега моето за жал лошо искуство,добро прилично лошо некако не ми се тргнува во т.н поход што знам некако од дамна не сум се замарал со тоа незнам што мислите вреди ли да се проба или да си продолжам со оне нигхт шоу
A за што бараш мислење?
Сакаш врска да почнеш или не?
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
па јаискрено од дамна не сум бил во врска па можеби помалку се плашам да не ја засерам работава
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Е сега ај јас да си побарам,не совети и сл. туку мислење од претежно девојките на форумов,вака сега значи се запознав со една девојка која па прилично ми се свиѓа но од досега моето за жал лошо искуство,добро прилично лошо некако не ми се тргнува во т.н поход што знам некако од дамна не сум се замарал со тоа незнам што мислите вреди ли да се проба или да си продолжам со оне нигхт шоу
Пробај си ја среќата де, никој нема да те тепа ако не успееш.:)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
па јаискрено од дамна не сум бил во врска па можеби помалку се плашам да не ја засерам работава
Еднаш ја кажав песничкава,ама ќе ја кажам пак:

Си бил некој човек,
се плашел да каже дека му се оди во ВЦ.
И што се случило?
Ништо,се измочкал во гаќи.
Се плашел да каже каде го боли.
И што се случило?
Ништо,не го излечиле.
Се плашел да научи да плива.
И што се случило?
Ништо,и денес само седи на плажа и ги гледа другите како слободно пливаат.
Се лашел да и пријде на некоја која му се допаѓала.
И што се случило?
Ништо,некој друг му ја земал пред нос.

Искористи ја секоја шанса што ќе ти се пружи,зашто не секогаш животот ни дава две шанси.
:smir:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Искористи ја секоја шанса што ќе ти се пружи,зашто не секогаш животот ни дава две шанси.
:smir:
Значи, искористи ја секоја шанса да легнеш некоја за една вечер :vozbud:
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
Значи, искористи ја секоја шанса да легнеш некоја за една вечер :vozbud:
е па најискрено ми преседнаа едновечерните легнувања со еди којси затоа и се мислам и думам околу оваа девојка
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
е па најискрено ми преседнаа едновечерните легнувања со еди којси затоа и се мислам и думам околу оваа девојка
Ако си се изнаебал, ондак пензија мен. Ама внимавај... се прекурчува на 17 години :)

Пробај бе машко, само без папучарење. Умен :)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
е па најискрено ми преседнаа едновечерните легнувања со еди којси затоа и се мислам и думам околу оваа девојка
Со думање не постигнуваш ништо,освен некој да ти ја земе...така да,не се думај,дејствувај.:)
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
па тогаш да се фрлам на работа да не оставам некој друг да ја лапне нели и фала на мислењата,а да и без папучарење
 

CruelGirl

Muzza
Член од
5 септември 2007
Мислења
58
Поени од реакции
0
Па штом ти се свиѓа мислам дека добро е да пробаш, а после шо ќе биде нека биде :back:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
па тогаш да се фрлам на работа да не оставам некој друг да ја лапне нели и фала на мислењата,а да и без папучарење
Биди умерен во што и да правиш...немој да бидеш нешто што не си,ама немој да бидеш целосно ти,остави ја малце во неизвесност-биди мистериозен.:)

Мило ми е што помогнавме.:D
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
фала уште еднаш и фала на песната делуваше мотивирачки:back:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Оди бе брачко, испробај си ја среќата..
Знајш како велат?
„Поарно да се каам за работа што сум ја направил, отколку да жалам за работа што не сум ја направил, а сум можел да ја направам.“
Со среќа:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom