Секс во тројка?

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Д...дали ќе доживеам, да прочитам на овој твој форум
како член отвара тема со прво мислење,
Помош утре сакам да кречам,што прво да направам.
Помош ми капе казанчето во купатило што да правам
А кај тебе бре помош Биологија,по. Физика,по. семинарска,помош за Тројка
-
Што е следното: Помош за Секс на дудунка-(црница),сте пробале ли.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
819
Поени од реакции
822
Доколку врската не ви е сериозна и не ви значи ништо, тогаш и не гледам лошо во ова :).
Но мое мислење е дека додека е нова врската не треба да има вакви работи... Не дека сум со застарени размислувања но многу лесно може да се изгорите, да ви пропадне врската поради разни сомнежи кои ќе ве јадат.
Додека некој напиња тоа да го доживее, потсвесно ќе размислувате секогаш дека другиот партнер не го задоволува во целост само вашето присуство.
Доколку сакате перверзии, може да ја исполнувате со разни идеи...Е кога ќе видете дека све веќе отишло у рутина со години се истото тогаш изненадете со нешто.. купете курва :) за 10годишнина од брак или 40ти роденден и донесете ја дома.
Ем ќе си ги остварите соновите ем нема да ви е гајле што сте доживеале една вечер :)
 
Последно уредено:
S

SpaceTraveler

Гостин
Немој само повеќе од тебе да ја онеде, па да имаш вечни трауми. :D
 
Член од
31 октомври 2015
Мислења
215
Поени од реакции
143
Доколку врската не ви е сериозна и не ви значи ништо, тогаш и не гледам лошо во ова :).
Но мое мислење е дека додека е нова врската не треба да има вакви работи... Не дека сум со застарени размислувања но многу лесно може да се изгорите, да ви пропадне врската поради разни сомнежи кои ќе ве јадат.
Додека некој напиња тоа да го доживее, потсвесно ќе размислувате секогаш дека другиот партнер не го задоволува во целост само вашето присуство.
Доколку сакате перверзии, може да ја исполнувате со разни идеи...Е кога ќе видете дека све веќе отишло у рутина со години се истото тогаш изненадете со нешто.. купете курва :) за 10годишнина од брак или 40ти роденден и донесете ја дома.
Ем ќе си ги остварите соновите ем нема да ви е гајле што сте доживеале една вечер :)
Се согласувам со ова и јас.

Нека си пробаат прво со bdsm , roleplay и други такви работи.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.627
Боо све буљаши љубоморни земале ја разубедуваат па јас да сум на местото на дечкото би ве почистил све по брза постапка.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Последен пат кога имав секс со тројка е кога ми избега тројката и послем морав да чекам петка.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Зошто избрзуваш со заклучоци може он сакал со дечко во тројка ама она инсистирала девојка да биде?

П.С Каква и да е ситуацијата ако нејзе и одговара не знам зошто ти им судиш?
П.С2 Додека сме на темава да искористам барам две девојки 1.80 м витки, убави за секс во тројка и други игрици(RPG и стратегија пожелно) :pos::pos::pos:
Имаш акаунт на twitch?
праиш стримови? :D
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Што е полошо?

1. Дупли корисници/луѓе кои немаат гз да пишуваат со својот оргинален јузер т.е. да кажат што мислат

2. Луѓе кои одговараат на вакви теми сериозно и не ги препознаваат дуплите корисници
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.665
Поени од реакции
4.387
Имаш акаунт на twitch?
праиш стримови? :D
Iam account iam strimano DOTA2 na kratko dodeka ne sfativ deka opremata mi e shit. Inaku ako se prijavat tuka dve zenski da strimame vo trojka, ke investiram vo HD kamera i mikrofon pa rusinkite moze voda da ni nosat :pos::pos::pos:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Што е полошо?

1. Дупли корисници/луѓе кои немаат гз да пишуваат со својот оргинален јузер т.е. да кажат што мислат

2. Луѓе кои одговараат на вакви теми сериозно и не ги препознаваат дуплите корисници
E aj zemi ti preku sekojdnevnio user imaj gz otvori tema i pisi kako imas namera da imas sex u trojka i slicno.
Ajde bidi primer, pa pusti i video od trojkata, moz i drugite posle ke se opustat ;)[DOUBLEPOST=1465349934][/DOUBLEPOST]
Што е полошо?

1. Дупли корисници/луѓе кои немаат гз да пишуваат со својот оргинален јузер т.е. да кажат што мислат

2. Луѓе кои одговараат на вакви теми сериозно и не ги препознаваат дуплите корисници
E aj zemi ti preku sekojdnevnio user imaj gz otvori tema i pisi kako imas namera da imas sex u trojka i slicno.
Ajde bidi primer, pa pusti i video od trojkata, moz i drugite posle ke se opustat ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Што е полошо?

1. Дупли корисници/луѓе кои немаат гз да пишуваат со својот оргинален јузер т.е. да кажат што мислат

2. Луѓе кои одговараат на вакви теми сериозно и не ги препознаваат дуплите корисници
E aj zemi ti preku sekojdnevnio user imaj gz otvori tema i pisi kako imas namera da imas sex u trojka i slicno.
Ajde bidi primer, pa pusti i video od trojkata, moz i drugite posle ke se opustat ;)
 
Член од
3 септември 2014
Мислења
28
Поени од реакции
13
Девојката колку што сватив има желба за секс со уште една девојка и дечко и?
Не ви ги разбирам коментарите ....
Еее на форум пишела помош бара- совет бара...
Ами за што служат форумите?

За манијачење?

Ако има некој да и даде предлог или совет нека и напише нешто корисно или Воопшто нека не пишува.
Доста со тие глумења на интелигенции на Форуми...

Мој совет е ако има некоја девојка што има пробано или е заинтересирана да и пише во ПП за да не се ситат "фраерите" на форумот.

И мислам дека девојката се обраќаше на девојка... И излишни се коментарите од Пендреци.



Sent from my iPhone 6s plus.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Мака намачив сопругата да ја убедам за тројка со дрга жена,дури и нудев прво ја и уште едно машко да ја плеснеме.
Откога бидна тројката со сопругата и друга жена а како што се договоривме ја и мажот на другата жена ја плеснавне мојата сопруга и така се во круг додека не се организиравме во четворка.
Сега со сопругата и другиот пар бараме други парови оргии да правиме.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Мака намачив сопругата да ја убедам за тројка со дрга жена,дури и нудев прво ја и уште едно машко да ја плеснеме.
Откога бидна тројката со сопругата и друга жена а како што се договоривме ја и мажот на другата жена ја плеснавне мојата сопруга и така се во круг додека не се организиравме во четворка.
Сега со сопругата и другиот пар бараме други парови оргии да правиме.
E bate ako stvarno e taka kako sho vikas , alal da ti e. Toa e zivot. Koj gi ebe voa ogranicenite stvorenja so serat samo ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom