Фан клуб: МЗТ Скопје

i5.

Форум Џедај
Член од
12 април 2010
Мислења
201
Поени од реакции
90
И за тебе важи истото
хмммм незнам тоа дали важи за мене или за тебе али сеа не пишувај више зашто не е право место за расправија ако имаш нешто да кажеш окулу клубот повели...
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Дете мал си да замраш тука со дебилни постови иди искочи поиграј си со другарчињата надвор викаат убаво било сонце да те фати
Ај ти пошто си голем иди излези низ град прошетај се, викаат женски се фаќало, а не да :drk: на форум.:toe:
 
Член од
6 мај 2010
Мислења
189
Поени од реакции
15
Abe srcki sreken vi praznik i eve eden tekst da vidite koj e koj vo MKD.:back:
Група од 55 Комити денес заминаа на "висински подготовки" во Германија, на помош кај нашата збратимена ултрас група "Ultras Gelsenkirchen" и нивниот Schalke 04 кои во петок го играат вечното дерби на Германија "B.Dortmund vs FC SCHALKE 04" на гости во 82-илјадната арена "Signal Iduna Park" - Westfalen. Им посакуваме убав помин, и не се ни сомневаме дека ќе не престават нас, Вардар и Македонија во одлично светло...
OD KOGA SE KOMITI ZBRATIMENI SO NA SALKE NAVIVACITE ????
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
I so kur ako sum zgresil.Ovie interasive pak golemite poznavaci na fudbalot,pa za kiksovi ke mi zborat.Istorijata na klubot ne si ja znaat,od 2005 navaka za inter se.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.375
Поени од реакции
28.201
:pop::pop::pop:
Ајде се збореше за Комити па за Интер сеа ќе се препуцаваат за интер и јуве, уште малце на темава ќе поставуваат и прашања до администраторите.:uvo:
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
Абе шабани ај гитла таму у некој друг подфорум правете муабет за тие ваши мизерни тимови!!!!!
овдека само МЗТ
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
736
Поени од реакции
452
momci aj ako moze pesnata odam odam jas so tebe so vi e prerabotena od kogo e i kako se vika
 

Kajgana Shop

На врв Bottom