Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
koja spremna ekipa ziti sve?? :) haha clen od f.a sam im se pusti na 6-7 dusi dole na parket jadese boksovi ali 3 ca gi utepa :) i pendraci popi on i sve a cpb si se povlekoa na tribina ko pickici :)
koga bese obidot za kradenje na trans. sam nas clen go simna od nivna tribina i samo eden se pusti da go brani transot,drugite ko mulinja gledaa...
neznam za koja spremna ekipa mi zboris?

poslem poslednve informacii za tepanje na 4 clena na f.a se dezinformacia .. zosto site clenovi do eden bea isprateni po kej imase preku 100 zelki i 150 dzandari ... (volku acab prv pat gledam)
Da be da....i uspat i pet zelki istepa i vleze na teren kosot go izvadi i parketot go iskrsi....
svaka cast na toj u sekoj slucaj ima muda ko noj cim sam vleze da karade zname....ama izede kotek....pocnaa tuka prepucuvanjata i sekoj so svoite viduvanja taka da idam offline jas...pozz
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.845
Поени од реакции
72.497
koja spremna ekipa ziti sve?? :) haha clen od f.a sam im se pusti na 6-7 dusi dole na parket jadese boksovi ali 3 ca gi utepa :) i pendraci popi on i sve a cpb si se povlekoa na tribina ko pickici :)
koga bese obidot za kradenje na trans. sam nas clen go simna od nivna tribina i samo eden se pusti da go brani transot,drugite ko mulinja gledaa...
neznam za koja spremna ekipa mi zboris?

poslem poslednve informacii za tepanje na 4 clena na f.a se dezinformacia .. zosto site clenovi do eden bea isprateni po kej imase preku 100 zelki i 150 dzandari ... (volku acab prv pat gledam)
http://a1.com.mk/vesti/video.asp?Video=10/dragan-04-11.wmv&VestID=129761
На видеово се гледа таму накај втора минута дека вашиот член бајаги ќотек изеде. Гледам што фаци имало по трибиниве. И вие имате силна екипа, али онаа која е на трибината на ЦПБ е стварно застрашувачка, верувај :icon_mrgr
Иначе во навивање сте ги утепале (во пеење), али во пароли ве убиле, барем така ми кажуваат луѓево што биле. Не сум баш компетентен да зборам пошто не бев на утакмицава али и од тв можеше да се види дека неконстантноста на ЦПБ влијаеше во нивните песни (ако можеа да се наречат така нивните скандирања).
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
со овој болд сам си кажа дека си пичкица.Шо не се симна да му помогнеш на дечкото или само си уживаше додека тој јадел ќотек???????Ебаве тоа колективноста ебаве!!!!!!!!!!
Дај бе не се подавај вака. Дојди на утакмица па после коментирај 23 години имаш у гз си земал на форум да сереш... Што мрзам вака значи!
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
545
Поени од реакции
110
ne bidi tolku siguren .. preku 100 dusi muslimani clenovi na sverceri,klinci cair i wild boys navivaci na lirija :) a toa sto bile poeleni 1800 karti :) ne vikam deka ne bile :) na koj i da mu dades ke si zeme bes pari koga mu e da se gleda derbi :) 30 % bea takvi koi si gledaa kosarka sednati i si aplaudiraa :)
treses zeleni....ama aj neka bide po tvoe...site od cpb gi mrzat Albancite ni pa Albancite imaat nesto protiv vas pa da doagaat so cpb...zeleni treses ama aj ni ja ke te ubedam ni ti mene...pozz
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Дај бе не се подавај вака. Дојди на утакмица па после коментирај 23 години имаш у гз си земал на форум да сереш... Што мрзам вака значи!
пишав поназад ќе ти пишам и тебе.КОА ИДЕВ НА УТАКМИЦИ ТИ ИГРАШЕ ЏАМЛИИ НА ЌАР У МААЛО И ПРАЕШЕ СНЕШКО!!!!!!!!Не идам на утакмици повеќе од такви као тебе и пар други кретени на кои не им е до навивање.И ај дркај уште на тој како гоз емал знамето и како изел ќотек као магаре.:tapp:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
пишав поназад ќе ти пишам и тебе.КОА ИДЕВ НА УТАКМИЦИ ТИ ИГРАШЕ ЏАМЛИИ НА ЌАР У МААЛО И ПРАЕШЕ СНЕШКО!!!!!!!!Не идам на утакмици повеќе од такви као тебе и пар други кретени на кои не им е до навивање.И ај дркај уште на тој како гоз емал знамето и како изел ќотек као магаре.:tapp:
Абе ти си тој воџата што го зборат Ивица ја викам од кај ми е познато идел на утакмици на Јуве ги водел опасен бил. Ја ја објаснив дешавката што и како била нигде не го обравдувам ни кршењето ни фрлањето со столчиња. Ама можеш да дојдеш на неутрална да гледаш па да дофрлаш тука нешто а вака коа не си бил можеш да читаш само и да поднаучиш нешто.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Абе ти си тој воџата што го зборат Ивица ја викам од кај ми е познато идел на утакмици на Јуве ги водел опасен бил. Ја ја објаснив дешавката што и како била нигде не го обравдувам ни кршењето ни фрлањето со столчиња. Ама можеш да дојдеш на неутрална да гледаш па да дофрлаш тука нешто а вака коа не си бил можеш да читаш само и да поднаучиш нешто.
Не се глупирај и не зборам на празно.Мак баскет не ни сакам да гледам пошо не е баскет тоа туку балет.Има на вести видеа каде се глеа јасно шо и како тој дечкото си попи ќотек.А не знам па шо кур ти се буниш коа тој fici aerodromec сам си пишува за дечкото како сам удрил 2-3 ама и си јадел боксови.:tapp:
И договорете се меѓу себе дали јадел ќотек или не?????:pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Членови на ФА прекинете да пишувате глупости и да се расправате со коекакви ликови кои немаат отидено 3 пати на трибина. Ќе им пуштиме слики и видео па ќе видат што било и што сме направиле. Наредниот испад со изјави мислете му ја, озбилно!
Кучињата нека лаат, карванот ќе поминува ...
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
ne bidi tolku siguren .. preku 100 dusi muslimani clenovi na sverceri,klinci cair i wild boys navivaci na lirija :) a toa sto bile poeleni 1800 karti :) ne vikam deka ne bile :) na koj i da mu dades ke si zeme bes pari koga mu e da se gleda derbi :) 30 % bea takvi koi si gledaa kosarka sednati i si aplaudiraa :)
Mozes da lazes do utre sabajle no teshko deka ke ti poveruva nekoj :/

ps. ke ima li tema kade shto nema da se jade gomna za SHVERCERAT ?? Jas ti garantiram deka nemashe nitueden clen od SHVERCERAT na ovoj natprevar, i ne gi deli WILD BOYS , istite i tie se del od SHVERCERAT !
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Не се глупирај и не зборам на празно.Мак баскет не ни сакам да гледам пошо не е баскет тоа туку балет.Има на вести видеа каде се глеа јасно шо и како тој дечкото си попи ќотек.А не знам па шо кур ти се буниш коа тој fici aerodromec сам си пишува за дечкото како сам удрил 2-3 ама и си јадел боксови.:tapp:
И договорете се меѓу себе дали јадел ќотек или не?????:pos2:
Ок дечко гледај си клипови и коментирај. Ќе праам муабет со некој што не бил на утакмица а мудрува.:kesa:
 

Aerodrom News

Магдонос
Член од
19 август 2010
Мислења
119
Поени од реакции
31
Mozes da lazes do utre sabajle no teshko deka ke ti poveruva nekoj :/

ps. ke ima li tema kade shto nema da se jade gomna za SHVERCERAT ?? Jas ti garantiram deka nemashe nitueden clen od SHVERCERAT na ovoj natprevar, i ne gi deli WILD BOYS , istite i tie se del od SHVERCERAT !
jas vi kazav od sigurni informacii a sega vie kako sakate mislete si :) i pravete si bajram deka nemalo :) rekov okolu 100 dusi muslimani ne se samo Albanci... imase bosnaci,turci i drugi "narodi" :) zz
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Ок дечко гледај си клипови и коментирај. Ќе праам муабет со некој што не бил на утакмица а мудрува.:kesa:
Ох море .....па на шо д верувам на тебе и уше пар попалени дечишта шо некој им кажува дали може да пишат на форум или не????Шо сте под туѓо влијание.Ај бркај работа.
 
Член од
4 август 2010
Мислења
154
Поени од реакции
11
Алооооооооооооооооо сељачанаааааааааааааааа......доста јадете гомна више!!!!
ете ви таму тема раборнички па коментирајте си,остајте ни го на нас нашиот двор!!!!
и ако сте толку мангупи идете тепајте балисти и шверцери....кој бодел бодел негова работа!!!! вие кутете и пушете!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom