Фан клуб: МЗТ Скопје

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добра игра прикажаа дечките, сепак, со само два бека у составот и без класичен плеј.. и ова шо го постигнаа е многу
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
А колку сакав МЗТ да влезе во финале, озбилно.:( Тоа ќе беше вистинско финале, барем МЗТ за нијанса подобар да беше, ама тоа е тоа, се надевам дека следната година ќе се случи тоа.:toe:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ист развој на настаните ко лани...
1. Тапа прв дел од сезона, промашени инвестиции и многу непотребни нервози...
2. Смена на пола екипа, нов тренер и свежа крв...
3. Избацување на АМАК у 1/4 финале ...
4. Аутсајдери во 1/2 финале за кое сепак имаше каква-таква надеж , која сепак на крај ја снема... 3:1 во серијата...
5. Сведување впечатоци ...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Добро финале ќе беше тоа Мзт-Работнички,али тоа е Фени е појака екипа со големи финансии и тоа е тоа:toe: И тука им ја честитам победата
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.794
Поени од реакции
1.509
Fala momci. Zdravje dogodina da si napravite posilna ekipa pa da ima povece vrienje.

Ne sum bas upaten vo edna rabota samo - so vi e pricinata za bojkotot? Zosto ja bojkotirate upravata?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Fala momci. Zdravje dogodina da si napravite posilna ekipa pa da ima povece vrienje.

Ne sum bas upaten vo edna rabota samo - so vi e pricinata za bojkotot? Zosto ja bojkotirate upravata?

Bojkotirame bidejki ovaa uprava e na celo 17 godini na nasiot MZT i do sea nema nikakov rezultat, nema ni edna titula, vo salata nema uslovi.. nema struja, nema voda, nema parno.. 21 vek sme !!! se nadevam kolku tolku te upativ.. aj pozz
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.272
Поени од реакции
6.941
bravo za vas,so koj nikakvi igraci(bez navreda) od vodstvo nase 13 do vase vodstvo 4 i imavte napad...bobi da vi dojdese na polusezona mozevte sampioni da bidete...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
on e axios nema labavo so nego!!!
И мене тоа баш ми падна на памет пред некој ден...
Има превише сличности, а не верувам дека би можеле да се родат двајца ко што е он...:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom